NASLOVI U STAMPI...interesantni...


Recommended Posts

SKORO NIJE BILO OVAKO DOBRO U BGD ARENI....:prankster2:

steta sto je : THE WINNER IS....BRASIL

and

2. SRBIJA

3. RUSIJA

Najbolji igraci : 3 Kubanca, jedan Rus, jedan Brazilac, i naravno Miljkovic & Grbic

picture133z.jpg

picture135f.jpg

picture132e.jpg

picture129vdr.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"OTISLI SMO - VIDELI SMO - POBEDILI SMO...." ;)

...docek shampiona...Bgd

autobusvx.jpg

A obezbedjenje E39 iz SAJ-a... Napred a i pozadi.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

NA KORAK DO SENGENA ...

viza2.jpg

Brisel – Oli Ren, evropski komesar za proširenje, potvrdio je juče tokom zajedničke konferencije za novinare sa Vukom Jeremićem, šefom srpske diplomatije, da je Srbija ispunila sve uslove za ukidanje viza....

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 4 months later...
  • 8 months later...

Na racun raznoraznih gluposti ovih dana, danas su u novinama citirali genijalnu izjavu Ive Andrica: :)

...NEKAD DODJE VREME KADA PAMETNI UCUTE, BUDALE PROGOVORE I FUKARA SE OBOGATI ...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Ekstremisti zapalili prelaz Jarinje na severu kosova...i rekli su kako je to lose za Srbe

sta god da uradimo lose je za nas,dokle vise da nam kradu -.- sta vi mislite o tome?

Link to post
Share on other sites

Nema tu politike , sutra ce nas je--ti i u Beogradu , Novom Sadu a mi cemo i dalje da cutimo . Ljudi totalno sam apolitican ali nije onaj Milosevic bio tako lud on bar nije dao da ga je-e kako ko stigne , a ovi sada pa to je strasno sta rade. Ni ja nisam da se ratuje ali da sam ovaj nas maneken rekao bi svim zvanicnicima E U ma mi se nadudlaju i da mi imamo sve ovde sto nam treba i da im se serem u Uniju . Upropasti li su mnoge zemlje E U ali oni nemogu tako lako da izadju iz unije , prvi bi Italijani izasli ... Moje misljenje! :angry: Ako sam napisao nasto sto nisam trebao odmah izbrisite .

Link to post
Share on other sites

manite se politike, bar na ovom forumu mozemo da pricamo o onome sto volimo i sto nas opusta, sve ovo sto se desava na Kosovu smo mi dobrim ako ne i vecim delom zasrali tako da batalite ovu temu.......sorry Filipe!

Link to post
Share on other sites