Recommended Posts

Doslo je i njegovo vreme da se swe skine do gole koze i da mu se izvrsi hiruski zahwat! :)

Verujte mi da mi teshko padalo rasturanje i skidanje svakog dela moga automobila, zato sto se plasim da necu naci gde sta ide :D ewo malo slika .... a obavestavacu vas i sta se desava i u medjuvremenu!

http://i617.photobucket.com/albums/tt257/g...86/DSC00532.jpg

http://s617.photobucket.com/albums/tt257/g...?albumview=grid

Link to post
Share on other sites

Ti uzmi da rastawljas svoju baraku pa ces da vidis muku! Inace mi je otisao levi stozer i to nacisto i dobio sam priznanje od majstora za Najhrabrijeg coveka za volanom! :) slike popodne

Pozzzzz

Link to post
Share on other sites

Naravno da ce da se isplati, veruj mi. Znaci meni je muka kad gledam moj auto onakaw, ali kad bude izasao iz garaze sa nekim sitnim izmenama ... bice bolji od novog! samo imaj veru ;)

Link to post
Share on other sites

Slikacu sutra menjac pa ces videti kakaw je sistem u pitanju, a mozes da se prosetas neki dan do mog limara pa da vidis sam ;)

Link to post
Share on other sites

Zaboravio sam da postawim slike usisne grane

stara usisna:

dsc00569.th.jpg

a onda nakon 2 dana muke ciscenja i pranja i pripreme ...., izgleda owako :

dsc00573p.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Jel znas kako kazu "dobar majstor se poznaje po visak delova"! ;) I ja se nadam da nece biti visak, a bolje je da bude manjak. POzz i hvalaaa

Link to post
Share on other sites

Moram hrabro, zato sto se u owoj zemlji ne isplati cekati neki uwoz! pocelo je kasapljenje kod limara a tome ne mogu da prisustwujem ...

:) :) :)

Link to post
Share on other sites

Ljudi dajte mi predlog sta je lepse. Inace je auto siwe boje i mnogo sam u nedoumici!

dsc00590w.th.jpg

ne gledajte zastitnu traku, vec felnu :)

dsc00589n.th.jpg

mozda je malo prljawa, ipak je bila na kisi. :)

Link to post
Share on other sites

Sta uradi od auta brate??? Sala mala, samo napred. Kada ce makina opet biti u funkciji. Sta kazu majstori (ako ne lazu). Jesi li resio stozer kod Vese???

Link to post
Share on other sites

Mislis za crnu varijantu??? Bio sam kod Vese juce i uzeo sam stozer i nisam bio kod masjtora od juce, ali je poceo juce da ga secka i to me je potreslo, da sam morao da popijem bensendince! B)

mala napomena: Siwa warijanta je bez laka trenutno!

Link to post
Share on other sites

Seckanje desne strane je zavrseno, tu je bio i nas drug clan Gagy80 da vidi sta se desawa, i pocelo je varenje ....

dsc00593b.th.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...