Recommended Posts

Planirani datum 18 i 19 jul.

Lokacija u pitanju je velika, ogradjena kvantaska pijaca koja se vec duze vremena ne koristi, nalazi se na iskljucenju sa auto puta Mali pozarevac- Mladenovac (udaljena je od Beograda oko 30km).

Duzina piste je oko 200 a sirine 80 metara, asfalt je fine granulacije, nema ostecenja i sahtova, veoma je pogodan za drift, ujedno cela pijaca ima cesme sa pijacom vodom, izvore struje na vise lokacija, dobro nocno osvetljenje i veliki parking za oko 150 vozila i to bi bilo to

Link to post
Share on other sites
  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Al ce biti cepanja guma :)

Link to post
Share on other sites

Znaci ti sedmicu ne racunas u auto??????

Link to post
Share on other sites

Igore...ceka se drift karavan 335 :big_boss: A sto se tice mene,ja idem sigutrno na taj kvantas....mozda prodamo auta na veliko :) :) :preved:

Link to post
Share on other sites

I Ja idem sa ''moje vagonce'', taman da na kvantasu napunim gepek sa lubenicama, pa preprodaja u Nisu kada se vratim :big_boss: :) :)

Link to post
Share on other sites

Ja imam motor 3.5l m30 i jos puno potrebne opreme,ajde da se organizujemo da kupimo e30 i da klinik napakuje sve to kako treba. Bmwloud

Link to post
Share on other sites

19. jul 2009. - Drift Race i Styling izložba 20 km od Beograda

Otvoreno prvenstvo Srbije u DRIFTU.

Na 22. kilometru od naplatne rampe "Bubanj Potok" (Beograd), nalazi se isključenje za Mladenovac i Mali Požarevac.

U nedelju, 19. jula, od 16 časova na prostoru odmah pored auto-puta, održaće se otvoreno prvenstvo Srbije u DRIFTU i STYLING IZLOŽBA. Program će takođe upotpuniti Drift TAXI, atraktivne go-go igračice uz legendarnog DJ Marcheza, performansi ATV-a, motocikala i još mnogo zabavnog programa.

Sve informacije na tel: 064/11-999-89 ili preko sajta www.drift.rs

Za drift takmičare, obavezna je prijava preko on-line formulara

Link to post
Share on other sites