Recommended Posts

Nesto se oduzi ovo sklapanje moje makine i moguce je da ne bude gotov do vikenda, sutra cu znati malo vise , makar da bude za nedelju ali.......

Link to post
Share on other sites
  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Iz Nisa oko 10-11. Nema potrebe pre. Javi se da vidimo ko sve ide. Iz Nisa 3 auta.

Link to post
Share on other sites

svi se nesto kurcite danas niko nije ni dosao ali nema veze bitno da ste ceo dan ovde on-line i samo pisite i bilo je jako lepo, lepa ekipica se okupila

Link to post
Share on other sites

Pa manifestacija je sutra niko nije spomenuo da idemo danas... a uglavnom se kurce ti sto im je staza na 20ak min od kuce i ne pojave se, a mi uvek predjemo po 200-300km u jednom pravcu... tako da ti komentar nije bas na mestu

Link to post
Share on other sites
svi se nesto kurcite danas niko nije ni dosao ali nema veze bitno da ste ceo dan ovde on-line i samo pisite i bilo je jako lepo, lepa ekipica se okupila

Pogledaj malo po aktivnostima kluba, street i drag i manifestacije, ko je gde i koliko isao. Jug uvek ide sa 4-5 auta minimim ( kao sto ce i sutra), za danas niko nije ni planirao ( slavili smo rodjendan jedne clanice kluba u prirodi pored reke). Iskreno ni jednu manifestaciju u zadnje dve - tri godine nisam propustio, a tebe ne znam gde sam sreo. A ti ovde prozivas... Nisi mi jasan ili sam se ja nesto istripovao.

Link to post
Share on other sites

Iz Nisa je polazak u 11,30. Gagija kupimo u okolini Aleksinca i to je to. Skup na naplatnoj rampi na Naisu.

Link to post
Share on other sites

Ja nazalost ne dolazim, nisam uspeo naskroz da zavrsim auto i necu da imam problema usput, mislim to je taze sklopljen motor i nebi sad da nesto podje po zlu mada mi je iskrso i neki problem sa alternatorom tako da ja ostado bez prevoza. Poz svima i zelim vam lep provod.

Link to post
Share on other sites

svaka cast moci juzna pruga kapa dole za vas skoro vucete ceo klup i svuda ste uvek i bas mi je drago zbog vas ja sam mislio na ostale samo se nisam lepo izrazio

Link to post
Share on other sites

moj licni utisak za subotu i nedelju je dobar bilo je sve ok i organizacija jako dobra samo malo vise da je to bilo uigrano i drago mi je sto sm upoznao neke stvarno super ljude iz novog sada nisa i hrvacke

Link to post
Share on other sites

Evo upravo smo se vratili. Nije bilo lose. Ne zeleci nikoga da uvredim, ali mislim da je organizacija bila malo losija . Da li je organizator zbog malog broja takmicara (10) pokusao da oduzi takmicenje ( pocetak kvalifikacija u 15,00), trke od 18,00. Ljudima koji nisu iz okoline je nezgodno zbog povratka. Nekoliko puta su zvani takmicari na binu radi dogovora ( sto je same takmicire, a bio sam u tom trenutku sa trojicom dosta nerviralo) samo neko sastancenje i dogovori. Voznje su bile super, staza zanimljiva, asvalt malo losiji, ali sta je tu je. Ljudi dosta, parking mesta malo. DJ i voditelji za razliku og zadnjeg KOE u KG, za pohvalu. Sve u svemu lep provod. Opet nisam sa ovim mojim zapazanjem nikoga hteo uvrediti, mislim na organizatore. Slike postavlja Kick, a ja cu postaviti nekoliko klipova sa voznje Kurbalije, Simica, Skoka ( Foler) i Pirica (Marino) pobednika danasnjeg takmicenja.

Evo slike pobednika i auta koji je vozio E30 328

marino.jpg

marino2.jpg

I veoma bitna stvar upoznao sam i par novih ljudi sa foruma Draganezi, Vlada...

Link to post
Share on other sites

Evo jedna slika sa pauze dela ekipe sa juga i slika mog naslednika u Folerovom autu.

19072009457.jpg

19072009459.jpg

Link to post
Share on other sites

Ja sam bio u Subotu na treningu, sve sto mogu da kazem je da svaka cast momcima iz Hrvatske!!!

To je entuzijazam za primer!

Link to post
Share on other sites

Foler do eksplozije, pukla je kao balon, i umalo nije zavrsio u zastitnim gumama!!! :blink:

Ko nije driftovao i ne zna kako je kad gume dodju do zica ili jos gore ovako eksplodira pa krene da kliza na felni skoro kao po ledu, gadan osecaj! :blink:

27008650.th.jpg

Link to post
Share on other sites

090718_181915.jpg

evo, ja sam stigao doma, Marino i Foler još putuju prema zagrebu.. vikend je bio odličan, izlazak isto, uglavnom sve za 5. (osim pucanja diferencijala između dvije državne granice.. :blink: )

slika će biti kad malo dođem sebi..

Link to post
Share on other sites

:blink: :blink: :blink: :lol2: :lol2:

Link to post
Share on other sites

Bice....bice...... ! :blink:

Link to post
Share on other sites