menjamo ili ostavljamo ovakav kakav je  

40 members have voted

  1. 1. da li da .....

    • menjamo
      15
    • ne menjamo
      25


Recommended Posts

Sta mislite o tome da ko ne posecuje forum vise od 30 dana da mu se nalog automatski brise tako cemo stvarno videti koliko ima pravih clanova?????

...ne pije vodu 30dana, pa sta ako neko ode u vojsku treba odma da ga brisemo !!!??? :good:

ima drugih nacina da se vidi ko je koliko aktivan !

Link to post
Share on other sites

Cemu nekome brisati nalog, toga nema ni na jednom forumu, koliko ja znam.

Ja sam clan na bar jos 10 i na neki nisam otisao 1god i jos uvek mi je aktivan nalog.

Kako god odlucili ako uopste o ovome odlucujete, mene ne kaci jer sam ovde najduze bio odsutan 4-5 dana te kao stalni clan glasam protiv brisanja naloga.

Ne zelim da se siri rasprava o ovome jer je ovo tema o izgledu foruma te kao takve nema dodirnih tacaka sa brisanjem naloga koji se ne vidi i izgledom koji se itekako vidi.

Link to post
Share on other sites

Cemu nekome brisati nalog, toga nema ni na jednom forumu, koliko ja znam.

Ja sam clan na bar jos 10 i na neki nisam otisao 1god i jos uvek mi je aktivan nalog.

Kako god odlucili ako uopste o ovome odlucujete, mene ne kaci jer sam ovde najduze bio odsutan 4-5 dana te kao stalni clan glasam protiv brisanja naloga.

Ne zelim da se siri rasprava o ovome jer je ovo tema o izgledu foruma te kao takve nema dodirnih tacaka sa brisanjem naloga koji se ne vidi i izgledom koji se itekako vidi.

samo da te ispravim ima brisanja i te kako....na drugim forumima mi ovde necemo brisati zato sto se neko nije ukjucio 40 dana uvek je svako dobrodosao.. :)

Link to post
Share on other sites

Nema brisanja naloga, kao sto rece, zavrseno.

Sto se tice foruma, mozda bi mogao da se ubaci chat u flash-u. U sustini to je super samo jos ljudi da se naviknu da dolaze cesce i bilo bi extra. Znam da postoji chat, ali bi mogao da bude bolje resen, recimo da si aktivan na njemu cim dodjes na site(registrovani clanovi). Da zauzima 1/3 strane, moze i manje, i bude pri dnu ekrana, celom duzinom. Recimo da na njemu stane 10 reda. Sa desne ko je trenutno ovde, a sa leve chatovanje. Flash kazem zato jer bi bio nevezan za listanje strana.

Sta mislite o necemu takvom?

Link to post
Share on other sites

nazalost chat je nesto sto unistava svaki forum ...... razmislite zasto

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Pohvala za ove slicice automobila po serijama!!! Extra je fora!! B) :pilot:

I sad jedna zamerka. Smatram da Motorsport ipak treba da ima posebnu sobu a ne da bude u sklopu Bmw EXTREME...

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Nije bas sjajno uradjeno. Ima dosta jednostavnijih sajtova za dopisivanje i diskutovanje. Ovde mi treba upustvo da bih se kao pocetnik snasao dok (preterao sam ali je tako nekako) dok recimo na (jbg nema reklamiranja) kad sam prvi put otisao na neki drugi sajt kao da sam bio sto i prvi put.

Link to post
Share on other sites

Mare, dobrodosao..Snaci ces se, samo malo vremena i polako, da ne bi ispisao post po vise puta kao malo pre..Eksperimentisi malo, prelistaj svaku sobu i vedeces da je sve (otprilike) na svom mestu.

Link to post
Share on other sites

Evo ovu:

Board Message

Sorry, an error occurred. If you are unsure on how to use a feature, or don't know why you got this error message, try looking through the help files for more information.

The error returned was:

One or all of your search keywords were below 4 characters or you searched for words which are not allowed, such as 'html', 'img', etc, please go back and increase the length of these search keywords or choose different keywords.

Useful Links

Forgotten Password Recovery

Register a new account

Our help documentation

Contact the forums administrator

Link to post
Share on other sites

pa lepo je objasnjeno ( ne znam doduse kako stojis sa engleskim), u search-u ne mozes ukucati rec kracu od 4 slova. probaj neku duzu rec, cisto informativno pa ces videti da radi.

p.s. - ako ukucas - katalizator - ima da odlepis ako resis da pregledas sve postove koji sadrze tu rec u sebi...xexexe

Link to post
Share on other sites
Mare, dobrodosao..Snaci ces se, samo malo vremena i polako, da ne bi ispisao post po vise puta kao malo pre..Eksperimentisi malo, prelistaj svaku sobu i vedeces da je sve (otprilike) na svom mestu.

E tu je ispao problem. TO mi se nigde nije desavalo. Pozdrav Care! :)

Link to post
Share on other sites

Meni je dobar raspored tema, extra, i sadrzaj, a sto se skina tice uvek promena dobro dodje, mislim mozete stviti na glasanje par dobrih skinova koje odaberete s'tim da ovaj sada skin isto bude na glasanju pa ako se nikom ne svide ovi drugi neka glasaju za ovaj pa cemo videti?

Link to post
Share on other sites

Ako ste vec za promenu izgleda foruma, mislim da bi najjednostavnije resenja bilo da se postavi izbor od nekoliko skinova pa ko voli nek menja ceo izgled ili recimo samo boje foruma. Meni, iskreno nista ne fali ni ovako, ali ako to ljudi traze, zasto da ne.

Link to post
Share on other sites

Ma super je i ovaj skin, nego onako malo da promenimo ne bi bilo lose, sta drugi misle?

Link to post
Share on other sites

moje misljenje je da je ovaj tip foruma veoma dobar u svakom smislu, veoma je pregledan i jasan za sve a najbitnije - za pocetnike. video sam dosta raznih foruma i vecina koristi bas ovaj izgled.

mozda bi i moglo da se promeni sto ti kazes cisto da se razbije monotonija, ali sve pohvale za ovaj skin.

Link to post
Share on other sites