menjamo ili ostavljamo ovakav kakav je  

40 members have voted

  1. 1. da li da .....

    • menjamo
      15
    • ne menjamo
      25


Recommended Posts

odlucite sami ili jos bolje dajte neke predloge

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Sto se mene tice izgled je ok, uostalom nije poenta izgled nego sadrzaj koji je kod nas xtra.

Imam samo jednu primedbu, sto se tice foruma vezanih za pojedine serije (1,3...) mislim da bi iz njih trebalo izbacivati teme tipa: Ima problem, treba mi deo, kupijem, prodajem... Na forumu postoje takve sekcije i te topice bi trebalo prebacivati tamo a ovde ostavljati teme sa slikama i podacima novih, starih polovnih... Ne znam sta misle admini o tome?

Link to post
Share on other sites

Sto se mene tice izgled je ok, uostalom nije poenta izgled nego sadrzaj koji je kod nas xtra.

Imam samo jednu primedbu, sto se tice foruma vezanih za pojedine serije (1,3...) mislim da bi iz njih trebalo izbacivati teme tipa: Ima problem, treba mi deo, kupijem, prodajem... Na forumu postoje takve sekcije i te topice bi trebalo prebacivati tamo a ovde ostavljati teme sa slikama i podacima novih, starih polovnih... Ne znam sta misle admini o tome?

odlichno zborish ....vidi se da je chovek josh uvek nepomucenog uma ...dakle neke teme treba premestiti u odgovarajuce sekcije

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

hvala ljudi , za to su zasluzni kick i motorsport

Link to post
Share on other sites

hvala, hvala... ja cu se potrudit da u sto kracem vremenskom roku prebacim teme u odgovarajuce sobe, a vi ako primjetite da nesto nije na mjestu slobodno recite ovdje ili posaljite PM meni ili [kick-u] :)

Link to post
Share on other sites

vi odlucujete....

toga se i plashim...kad god sam izashao na izbore nikad se nishta nije desilo...nego hajde bre zatvarajte te glasachke kutije pa da se glasovi prebroje u fer i demokratskoj atmosferi....jedino nam fale josh neki posmatrachi..da bi mogli da kazu da je sve proteklo u fer atmosferi i da nije bilo incidenata :big_boss: ;) ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Sto se mene tice izgled je ok, uostalom nije poenta izgled nego sadrzaj koji je kod nas xtra.

Imam samo jednu primedbu, sto se tice foruma vezanih za pojedine serije (1,3...) mislim da bi iz njih trebalo izbacivati teme tipa: Ima problem, treba mi deo, kupijem, prodajem... Na forumu postoje takve sekcije i te topice bi trebalo prebacivati tamo a ovde ostavljati teme sa slikama i podacima novih, starih polovnih... Ne znam sta misle admini o tome?

...eventualno neki skin u bojama motorsporta ! :D

Prethodna dva posta koja sam citirao podrzavam, samo ne previse budzenja i kitcha, imamo najbolji forum!!!

Link to post
Share on other sites

jel moze neka lista skinova pa onda svako sebi postavi koji mu odgovara.

Ne postoji mogucnost da svako postavi skin koji mu odgovara. Skin postave admini i svi vidimo isto. Ja sam za to da postavimo nekoiliko skinova na glasanje pa koji pobedi.

Link to post
Share on other sites