e34 525 td iz 1994 godine.....


Recommended Posts

danas sam nesto radio-menjao sijalice na salt tablu, sve super je izaslo, ali kad sam stavio kljuc na kontakt, airbag indikator poceo je da treperi :P . i sada pri svako paljenje isto. nakon 10 minuta voznje, vise ne treperi nego sija celo vreme-dok ne ugasim auto :) :D :D .....ima li ko pojma sta mu je? p.s. da bi promenio sijalice, morao sam da skinem volan a s time i airbag.

e ovako: za par dana mi stize novi volan, polovni, i treba da ga montiram......ajde neko neka mi objasni kako da ne zeznem i ovaj kabl, ili greska je vec uradjena? mislim dali auto ipak mora na dijagnostiku? ali obecam bicu nezan sada, majke mi :) unapred hvala !!!

btw, da okacim neke slike novog volana...znaci tapaciran eko kozom pre godinu dana:

016293449-big.jpg

016293445-big.jpg

Link to post
Share on other sites

kod nas u makedoniji, zatamnivanje je zakonom zabranjeno, tako da to ne ide u predvid, a sto se tice felge, dobro bi dosle, ali kad budem sve sredio.....iako nema puno toga, ali kad mi bude sve po moje sredzeno onda kao slag torti, felge e34-ki :P :) :D

Link to post
Share on other sites
danas sam nesto radio-menjao sijalice na salt tablu, sve super je izaslo, ali kad sam stavio kljuc na kontakt, airbag indikator poceo je da treperi :angry: . i sada pri svako paljenje isto. nakon 10 minuta voznje, vise ne treperi nego sija celo vreme-dok ne ugasim auto :angry: :angry: :angry: .....ima li ko pojma sta mu je? p.s. da bi promenio sijalice, morao sam da skinem volan a s time i airbag.

neka ideja momci?

Link to post
Share on other sites

Airbag ako si otkacinjao pre onda ti zbog toga svetli,odes na auto dijagnostiku i iskljuci ti lampicu.Ne znam da li je ti je ovakav volan kao na slici tapaciran eko kozom,ja npr nisam skidao volan(isti takav imam) nego sam samo provukao tablu pored volana i izvadio je posto je i meni nije svetlela sijalica ispostavilo se da je bio los kontakt,procistio sam,stavio i sljaka sad.Probaj to pa ako ne radi lako ces je zameniti.

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...