Recommended Posts

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovaj sam auto gledao pre par godina.

Nismo se slozili oko cene koja je bila astronomska.Svetlosna grupa mu je bila drugacija nego sad.

Tada je to bila najbolja e36 tica koja se prodavala.

Nadam se da su je cuvali .

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Hvala Bobby..

Tablice sam cekao skoro mesec dana 'bem ti SUP B) ....

Uradjen mali servis ulje, filteri, plocice :preved: ... i crko mi neki sakupljac uljanih kapljica i isparenja tj. membrana ;)

081209175122.jpg 081209175206.jpg 081209175310.jpg 081209175346.jpg 081209175442.jpg

Link to post
Share on other sites

Extra, nema sta. Idem na odmor desetak dana , a kada se vratim da zalijemo za njega i imam ideje za neke sitnice, a lepo ce da stoje, bez nekog posebnog troska...

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

E pa razmisljao jesam, i kad sam kupovao auto hteo sam crni pa da mu zatamnim sve sto se zatamniti moze, ali kako vreme prolazi sve mi se vise svidju ovi hrom bubrezi, nekako daju dozu luksuza ili se samo mozda budi ljakse u meni :dance3: :clapping: :rolleyes: :unsure:

Hvala...

Link to post
Share on other sites

Danas sam imao vremena pa sam ocistio ICV, bez obzira sto mi je ler bio ok, koliko prljavstine je izaslo pa ono je bruka. A vece bruka je sto su ga zabili ,dole, ispod usisne grane pa je bilo povuci a bogami i potegni dog sam ga iscupao i vratio... :acute: :rofl:

A i provalio sam da sam imao telefon nekada u opremi, jer mi u gepeku stoji neki djavo kao resiver 'bem li ga....

A neko pametan je skinuo samo centralnu konzolu sa sluskom a ovo mi ostavio ;) :preved:

Link to post
Share on other sites

Javi se SICKO ;) :preved: :acute: :rofl: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: ... Kao da si u zemlju propao.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...

I ti si imao lepo planinarenje ovih dana. Ja se trenutno nalazim u zapadnoj Srbiji sve je zavejano i zaledjeno katastrofa.

Link to post
Share on other sites
I ti si imao lepo planinarenje ovih dana. Ja se trenutno nalazim u zapadnoj Srbiji sve je zavejano i zaledjeno katastrofa.

Pa gde ti je Navara.... Mislim da procisti put za vagonce ;)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.