Recommended Posts

Cao svima,

vec duze vreme trazim neko pogodno mesto za drift, a da ne slupam auto ako malo pobegne :()

Znaci dobra podloga, i dovoljno mesta..ne samo za okretanje u krug, nego da ima mesta malo da se zaleti brze da osetim kako se kola ponasaju a da ne moram da brinem o popravci posle!!!

Ako neko zna, u Bg-u ili negde blizu...

Pa ako ima neko neku ideju bilo bi super!!!! ;)

Link to post
Share on other sites

1000 € i Ada Huja je tvoja ceo dan ;) :( :lol: . To mesto svi traze, ali nikako da ga nadju.

Link to post
Share on other sites

paa ja sam je nasao... ;)

ustvari je veoma blizu mene..i super bi odgovaralo... bio sam oko 11 pre neko vece i tamo mi cuvar rece kao : pustio bi te ja sine ali se zale zbog buke..dolazili su ljudi pre ali ne moze vise..

jel to tacno, ili lik samo trazi pivo, vino, koji dinar, vinjak, rakiju??? :(

Link to post
Share on other sites

Kad krenes iz Panceva prema Kovinu, sa leve strane je stari vojni aerodrom i tu mozes do mile volje da driftujes samo ne znam kako da ti tacno objasnim jer me vozio drugar i na pistu smo izasli kroz zeko zbunje. Mozda zna neko od pancevaca.

Link to post
Share on other sites
u Kuli je super. dodji te da se druzimo

NISAM VIDEO NIKOG TAMO DA DRIFTUJE OVAKO BEZVEZE ,samo motorase vidim vikendom u prolazu ,PITANJE KAD BI SE OZBILJNIJE HAJCILO NEDELJOM DA LI BI NEKOM SMETALO

Link to post
Share on other sites
Kad krenes iz Panceva prema Kovinu, sa leve strane je stari vojni aerodrom i tu mozes do mile volje da driftujes samo ne znam kako da ti tacno objasnim jer me vozio drugar i na pistu smo izasli kroz zeko zbunje. Mozda zna neko od pancevaca.

ovo mi zvuci skroz dobro..mozes samo malo detaljnije pa cu ja nekako vec da se snadjem :(

znam da pista prati put s leve strane...jel to ima neki puteljak koji vodi na pistu direktno s puta prema Kovinu?

i koliko znam tamo ima kasarna koju cuva vojska jos uvek..neko obelezje ili nesto sto bi mi pomoglo da nadjem tu "precicu" bi bilo od dosta pomoci ;)

Link to post
Share on other sites
ovo mi zvuci skroz dobro..mozes samo malo detaljnije pa cu ja nekako vec da se snadjem :(

znam da pista prati put s leve strane...jel to ima neki puteljak koji vodi na pistu direktno s puta prema Kovinu?

i koliko znam tamo ima kasarna koju cuva vojska jos uvek..neko obelezje ili nesto sto bi mi pomoglo da nadjem tu "precicu" bi bilo od dosta pomoci :lol:

Nemoj da neko dobije 7 dana nagradnog zbog vas, ako odradi po pravilu sluzbe. Moze da vas ubije kao zeceve. :( ili jos gore ;)

Link to post
Share on other sites
Nemoj da neko dobije 7 dana nagradnog zbog vas, ako odradi po pravilu sluzbe. Moze da vas ubije kao zeceve. :hunter: ili jos gore :prankster2:

hmm..to nikako ne bi bilo dobro...

ali zato (fala Bogu) svi vozimo Bembare pa nas nece stici :dance3: :dance3: :dance3:

Link to post
Share on other sites

Znas li kolika je pocetna brzina zrna iz AP M-70 ( Srpski kalasnjikov ) 720 m/s? Tesko da bilo koji bimmer ima takvo ubrzanje. :prankster2: :hunter: :dance3: Vidi ovde

http://gorandavidovic.com/forum/showthread.php?t=1962

Link to post
Share on other sites

Vidi se puteljak sa puta za Kovin, inace ljudi tu pistu koriste kao precicu i koliko znam niko ih ne dira, na pisti su u velikoj meri vidljivi trakovi Burn out-a....

Link to post
Share on other sites

haha veoma informativan link..imacu to na umu dok budem cepao gume :prankster2: :hunter: :dance3:

@ Iga -super informacije..

moracu da nadjem to ovih dana...jos samo da zavalm 17-ice, pa sredim rucnu i kupim jos dve felne sa manje vise celavim gumama i evo meeeeeeee!!!!!! :dance3: :dance3:

Link to post
Share on other sites

A sto se nebi dogovorili i iznajmili ADU HUJU na pola dana i to neki radni dan u neko popodne ,recimo na 3 sata sasvim dosta za sve da se provozaju uvek moze tri auta na stazu .Treba imati goriva i guma da se vozi tri sata ...A moze i da se javi neko sa fwd da ako hoce da se provoza taman pomogne nama da nam bude jeftinije....

moje misljenje

Link to post
Share on other sites