Recommended Posts

Mmmmmmmmmmmmmmmmmm... ///M3. Sta vise reci. I boja jedna od omiljenih, u zdravlju ga vozio.

Link to post
Share on other sites

hvala svima

boja je articblue silver metallic individual.

felme su original 17 i gume su normalno original 235/40 a ja sam stavijo 225/45 michelin pilot sport.

treca je slika iz Le Mans 24 staza bugatti. stavi cu jos slike i stavi cu slike 13 i 14 juna sam opet na pistu.

Link to post
Share on other sites
M3 je M3!respect!

kako kaze misic DRKANJE..stvarno je M KAO MAMA...5 godina sam vozio MAMU i sve posle njega je maceha...setim se mrtvih vr6 i mr2 tojotica gti-jevi tdi jevi..kako sam ih grizao za krov duvao i posrao na njihove male masinice i kakav osecaj kad drzis MAMU na 5000 obrtaja u trecoj i pogledas u retrovizor kad neki smrdljivi golfic krene u preticanje I VEC DAO ZMIGAVAC SIGURAN U SEBE DA JE VEC PROSAO a ja samo poklopim po gasu i na 6000 i 7000 do blokade cetvrta i nema me..... a njegovi ventilcici se muce ili budala ukoci sramota ga sto je uopste probao da me predje to je mozda bolje nego pusenje i drkanje............jaojjjjjj bice opet bice....bas sam se uziveo ali stvarno je tako..ko razume shvatice sta sam hteo da kazem..i oprostite na nekim recima neprikladnim...

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...