Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Ja imam problem sa nebom, pocelo je bas da se odvaja i pokusao sam nesto da ga zalepim ali sam ga samo upropastio jel ima isto takvo za e36 kupe posto ovo moje moze samo da se baci ?

Link to post
Share on other sites
Ja imam problem sa nebom, pocelo je bas da se odvaja i pokusao sam nesto da ga zalepim ali sam ga samo upropastio jel ima isto takvo za e36 kupe posto ovo moje moze samo da se baci ?

U kojoj boji ti treba?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Nikako, ni nebo ni tapacire ne diraj kad te molim. :) Video sam enterijer na e36 coupe koji je pran dubinski, pa se platno sa tapacira odlepilo, a na nebu je izbila zuta boja od lepka jer je verovatno na vodenoj bazi.Odjava

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 3 weeks later...
  • 9 months later...

ja moram definitvno nesto da uradim s time. skroz se odlijepilo :( razmisljam da ga uradim DIY sa eko kozom. jel ima neko iskustva s time i koje ljepilo je najbolje za to?

Link to post
Share on other sites

radio sam i sa eko kozom ali meni se licno ne svidja kako mu stoji(e34)najlepse je koza i platno u kombinaciji,a sto se tice lepka postoje specijalni lepkovi za to i nanose se pistoljem tj. kompresorom a ima ih i u spreju samo bi mnogo kostalo da kupujes toliko sprejeva...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.