Glasanje -> The Best of E-30


Recommended Posts

Hvala Kiki,, ali mislim da meni ipak nije mesto ovde. Kao sto sam i pre rekao, nikog ne ptcenjujem, niti imam nameru, ali se ovde ljudi frljaju sa nekoliko hiljada evra ulozenih u svoj auto,predpostavljam. 206 nemoj pogresno da me shvatis, ali ovo nije upuceno tebi. Ocigledno je da ne gledamo svi isto, i zato necu vise da vas uznemirava svojim komentarima. samo da se zna: Ako gledamo fabricko stanje, onda je NAJLEPSI I NAJBOLJI AUTO ZA 2009 GODINU PO MENI TOKYO ! ! ! SVAKA CAST

Izvini na pitanju, a koliko si ti ulozio ako nije tajna?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Slazem se sa tobom za auto za 2009. godinu sto se fabrike tice, sto se tuninga tice najbolji za 2009. je aero 206, pa sada vi sami shvatite sta je styling.

Link to post
Share on other sites

Dre, pa valjda si shvatio da na ovom forumu ljudi vole STOCK stvari, kako je Transporter rekao, nije ovo Fandjo ili TS forum, da gledamo branike ili spojlere, koje vecina od nas ( ali bez ljutnje zove PLASTIKANERI) vec, ovde auto ili je STOCK, ALPINE, ///M, HAMANN ili HARTGE. I to je to.

Link to post
Share on other sites
Slazem se sa tobom za auto za 2009. godinu sto se fabrike tice, sto se tuninga tice najbolji za 2009. je aero 206, pa sada vi sami shvatite sta je styling.

Ovo nema veze sa nekim tuning-om. Ovo je BMW fabrika...

Link to post
Share on other sites
Pa bira se najlepsi e30 zar ne ??

Koliko je ulozeno i sta je radjeno je nebitno, jbg takvi su automobili clanova i ukus korisnika foruma, na Fandju i ovde sigurno ne bi pobedio isti auto, tako da ono sto ljudi proglase za najlepse po njima to je to, fabrika, tunning, styling, ... nebitno :e30:

Transporter i njegovi svetli momenti :rolleyes:

Elem....mozda je moja greska u nazivu "Najlepsi auto"...mozda je trebalo da stoji "Naj auto" (ma sta-god-to znacilo)

Mada, sigurna sam da clanovima nije bitan naslov vec, jednostavno....osecaj

Link to post
Share on other sites
Dre, pa valjda si shvatio da na ovom forumu ljudi vole STOCK stvari, kako je Transporter rekao, nije ovo Fandjo ili TS forum, da gledamo branike ili spojlere, koje vecina od nas ( ali bez ljutnje zove PLASTIKANERI) vec, ovde auto ili je STOCK, ALPINE, ///M, HAMANN ili HARTGE. I to je to.

tako je kolega,potuno si u pravu.stara nemacka skola.nema potrebe za ljutnjom,samo razmenjujemo misljenja. :e30: ipak svi volimo :rolleyes: ,ovakav ili onakav,stvar ukusa.

Link to post
Share on other sites

Vidim da ovde vecina ljudi voli fabricko stanje, bez budzevina, a to je ono sto je i meni fetis. Kao ilustraciju, navescu jedan primer, prosle godine sam iz kola izbacio CD, mp3, USB, SD plejer star svega nekoliko meseci i ubacio FABRICKI kasetas?! Izbacio sam pioneer-ove zvucnike sa sve policom, i ubacio FABRICKE BMW zvucnike i novu policu sa roletnom. O pre dve tri nedelje u gepek sam ubacio i FABRICKI CD changer, koji pasuje na postojeci kasetas. Malo je falilo da u auto ubacim i FABRICKI telefon iz E30 M3! Ovo su samo neki od primera.

Fabricki izgled iskljucuje i plin, ksenone, aftermarket sopaljke, migavce, volane, felne, u opticaju su samo stvari koje su bile dostupne u vreme kada se auto proizvodio... Na mom autu je radjeno mnogo, kao sto vecina forumasa zna, ali malo toga se vidi, jer je sve uglavnom "ispod haube"... I ako volite "budzenja", mnogo mi je veci trip: spolja - fabricki izgled, nista sto ce nagovestiti da se ispod haube krije prava zver sa motorom iz M5...

Link to post
Share on other sites
Vidim da ovde vecina ljudi voli fabricko stanje, bez budzevina, a to je ono sto je i meni fetis. Kao ilustraciju, navescu jedan primer, prosle godine sam iz kola izbacio CD, mp3, USB, SD plejer star svega nekoliko meseci i ubacio FABRICKI kasetas?! Izbacio sam pioneer-ove zvucnike sa sve policom, i ubacio FABRICKE BMW zvucnike i novu policu sa roletnom. O pre dve tri nedelje u gepek sam ubacio i FABRICKI CD changer, koji pasuje na postojeci kasetas. Malo je falilo da u auto ubacim i FABRICKI telefon iz E30 M3! Ovo su samo neki od primera.

Fabricki izgled iskljucuje i plin, ksenone, aftermarket sopaljke, migavce, volane, felne, u opticaju su samo stvari koje su bile dostupne u vreme kada se auto proizvodio... Na mom autu je radjeno mnogo, kao sto vecina forumasa zna, ali malo toga se vidi, jer je sve uglavnom "ispod haube"... I ako volite "budzenja", mnogo mi je veci trip: spolja - fabricki izgled, nista sto ce nagovestiti da se ispod haube krije prava zver sa motorom iz M5...

Pa ti prijatelju kupi M5 Sasiju za pocetak. A sto se tice tvog trenutnog automobila koji te je izasao 5500e, mogao bi da kupis gume 185 i celicne felne 14 cola. Hvala sto si mi otvorio oci, nisam imao predstavu da je ovo izbor oldtajmera... Ovim putem zamolio bih Ljilju da me iskljuci sa glasanja.

Link to post
Share on other sites

Mislim da je glupo raspravljati o ukusima. Sto se tice i glasanja , ako se vec vodi zasto se onda opravdavati ko je kako i zbog cega glasao. Mada sto se tice fabrickog izgleda vozila (taj M5 motor zar nije malo previse i zar onda te roletnice i cd changer nisu bas fabricke na svakom :rolleyes: ). Po meni (navodim po mom shvatanju fabrickog budzenja) fabricko budzenje treba da bude sa stelujucim mortizerima (po visini i tvrdoci) , BBS RS 16" i nekom DTM izduvu. A ako treba menjati motor to je ipak po meni S14 blok jedini i pravi za kockicu.

Link to post
Share on other sites

Evo sad sam video obavestenje o glasanju i

Ja glasam ovako

1. Mario Overcharge (reason: Stvarno prelep kabrio nema sta)

2. TOKYO (reason extra kocka i 325 motor koji moze da parira mnogim novijim vozilima danasnjice)

3. Kick (reason STOCK look sa klasicnim felnama a bogami i zaista lepo izgleda posebo slika ixnad one brane sta li je vec)

4. Marko _ ng ( reason: Lep is kakvog je isto retko videti)

5. Gaga Instruktor (reason Lepa kocka koja je sredjivana sa velikom voljom i uz mnogo truda svaka cast)

Link to post
Share on other sites
Pa ti prijatelju kupi M5 Sasiju za pocetak. A sto se tice tvog trenutnog automobila koji te je izasao 5500e, mogao bi da kupis gume 185 i celicne felne 14 cola. Hvala sto si mi otvorio oci, nisam imao predstavu da je ovo izbor oldtajmera... Ovim putem zamolio bih Ljilju da me iskljuci sa glasanja.

Nisam bas najbolje ukapirao sta si hteo da kazes, al trenutne gume su mi 195 i alu od 14". Sto se tice 5500e, hocu da vidim koliko jos para treba da ulozim (ili bolje reci ne ulozim) bi mi auto izgledao kao tvoj... Meni su barem branici u istoj boji kao i karoserija...

Link to post
Share on other sites

@ mario-overcharge

Slazem se za S14, ali ne bih odbio S62, da sam veci ljubitelj budzenja. Stelujuci amortizeri su mi isto u spisku zelja. Changer i zavesica koja se izvlaci direktno iz police su jako retki. Ovo sa M5 motorom u kocki je jedan od trenutnih KLINIK-ovih projekata, ako se ne varam :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

ovde ima vise paljevine,nego sto bi trebalo(Mr.Vanyonni,nisam mislio na tebe.)! :rolleyes:

Link to post
Share on other sites
... Ovim putem zamolio bih Ljilju da me iskljuci sa glasanja...

A ja bih Tebe lepo zamolila da se NE LJUUUTIS !! (ali, stvarno) :e30:

(prekidas sad - kada nam je najlepse :rolleyes: (zezam se)

Naravno...Postujemo svako misljenje...Dakle, Izbacicemo automobile clanova "206" i "DRE" iz konkurencije (kakva gruba rec)

I sta sad...Da brisem njihove slike? ccccc...

Link to post
Share on other sites

Jbt, od obicnog glasanja napraviste skupstinu, a prosto je ko pasulj, svako glasa za ono sto mu se svidja a to drugima ne treba da bude bitno.

@ scaner: zabranjeno je uticati na svest biraca, jesi ti cuo za predizbornu i izbornu tisinu? :crazy: :crazy:

Link to post
Share on other sites

brate neutjecem ja na nikoga ja sam vec sad prezadovoljan sta ekipa primjeti moje aute prvo crvenu kocku pa sad i ovu crnu udovicu a moram update napraviti nemos glasat za nesto staro mjesec dva :crazy:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.