Glasanje -> The Best of E-30


Recommended Posts

Sad mi nije jasno....., jel 206 ulazi u glasove ili ne ulazi???

Link to post
Share on other sites
  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma bre ne ulazi - hvala svima koji su davali glasove za moj auto, cenim to i drago mi je sto se svidja, ali bez lazne skromnosti - u taj auto je MNOGO ulozeno da bi izgledao kako izgleda, i malo nije fer porediti ga sa ostalim E30 odavde, od kojih svaki kosta eventualno kao meni felne i set kocnica...

Dakle, opet hvala, ali slobodno me izuzmite iz konkurencije :dance3:

Link to post
Share on other sites

aha ja mislio da se izuzima jer nije ciste plave germanske krvi

za glasanje tesko mi je da se odlucim ..malo docnije saopsticu moje favorite izgleda da ce nijanse da odlucuju

bzzzz

Link to post
Share on other sites

Kako se ovde glasa? Sto manje para ulozis, vece su ti sanse da pobedis? Da li se ovde bira najlepsi fabricki auto, ili ? ? ?

Link to post
Share on other sites

Svaka cast svima na izgledu automobila, nemojte misliti da vas potcenjujem ali ako glasate za najlepsi automobil morate gledati i imati u vidu koliko je truda, para i vremena ulozeno u takav automobil. S postovanjem Dre :preved:

Link to post
Share on other sites

Pa ovde se i glasa najlepsi auto, a ne auto u koji je najvise para ulozeno.E sad meni su kocke nekako najlepse fabrika sa lepim felnama i spustene a drugima sigurno nisu tako da su ukusi opet razliciti.

Link to post
Share on other sites
Kako se ovde glasa? Sto manje para ulozis, vece su ti sanse da pobedis? Da li se ovde bira najlepsi fabricki auto, ili ? ? ?

ne,ovde se "bira" ko vise plastike stavlja na auto i time kvari lep fabricki izgled(sa minimalnim izmenama).sve je stvar ukusa,a ponesto i novca.uostalom,vidi se i po izboru,sta se svidja clanovima.

Link to post
Share on other sites

"....i malo nije fer porediti ga sa ostalim E30 odavde, od kojih svaki kosta eventualno kao meni felne i set kocnica..."

sta je pisac time hteo da kaze?

Link to post
Share on other sites

Pa bira se najlepsi e30 zar ne ??

Koliko je ulozeno i sta je radjeno je nebitno, jbg takvi su automobili clanova i ukus korisnika foruma, na Fandju i ovde sigurno ne bi pobedio isti auto, tako da ono sto ljudi proglase za najlepse po njima to je to, fabrika, tunning, styling, ... nebitno :rolleyes:

Link to post
Share on other sites
Dakle, opet hvala, ali slobodno me izuzmite iz konkurencije :rolleyes:

Dakle ovako....Pravo je svakog clana da NE ZELI da njegov auto ucestvuje u glasanju IZ BILO KOG RAZLOGA...

U toku odabira kandidata ja sam slala PM svim ovim vlasnicima da azuriraju svoje slike i da provere da li su OK slike koje sam stavila ZA POTREBE GLASANJA po modelima. Bilo je par clanova koji su zeleli da se izuzmu iz konkurencije (auto nije aktuelan itd..)...

"206" verovatno nije video moj PM, on zeli sad da ga izuzmemo, sto je takodje u redu...

Znaci...necemo na silu da guramo nekog u konkurenciju ako to neko ne zeli..:e30:

Link to post
Share on other sites
Dakle ovako....Pravo je svakog clana da NE ZELI da njegov auto ucestvuje u glasanju IZ BILO KOG RAZLOGA...

U toku odabira kandidata ja sam slala PM svim ovim vlasnicima da azuriraju svoje slike i da provere da li su OK slike koje sam stavila ZA POTREBE GLASANJA po modelima. Bilo je par clanova koji su zeleli da se izuzmu iz konkurencije (auto nije aktuelan itd..)...

"206" verovatno nije video moj PM, on zeli sad da ga izuzmemo, sto je takodje u redu...

Znaci...necemo na silu da guramo nekog u konkurenciju ako to neko ne zeli..:)

:rolleyes: :e30: :ola: :clapping: :clapping:

I Transporter Vam je sve lepo objasnio.

Link to post
Share on other sites

Hvala za podrsku i glasove, ali se vise necu pojavljivati na sajtu gde se dobijaju glasovi putem ja tebi ti meni. Auto ti je fantastican. Ako se ne varam to je Alpinina original perla plava boja. Pozdrav :rolleyes:

Link to post
Share on other sites
Hvala za podrsku i glasove, ali se vise necu pojavljivati na sajtu gde se dobijaju glasovi putem ja tebi ti meni. Auto ti je fantastican. Ako se ne varam to je Alpinina original perla plava boja. Pozdrav :e30:

Hvala, jeste, bas te briga sta drugi misle, po meni je tvoj auto prelep, boja posebno, mogu samo da te mrze :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

Hvala Kiki,, ali mislim da meni ipak nije mesto ovde. Kao sto sam i pre rekao, nikog ne ptcenjujem, niti imam nameru, ali se ovde ljudi frljaju sa nekoliko hiljada evra ulozenih u svoj auto,predpostavljam. 206 nemoj pogresno da me shvatis, ali ovo nije upuceno tebi. Ocigledno je da ne gledamo svi isto, i zato necu vise da vas uznemirava svojim komentarima. samo da se zna: Ako gledamo fabricko stanje, onda je NAJLEPSI I NAJBOLJI AUTO ZA 2009 GODINU PO MENI TOKYO ! ! ! SVAKA CAST

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.