Recommended Posts

Svaka cast,vase aktivnosti na forumu,druzenje i ljubav prema BMW-u je za svaku pohvalu i divljenje. Normalno ne zbog tipa automobila koji se vozi vec prosto covek pomisli da je godiste auta nebitno!!! Ja po prvi put u zivotu vozim BMW, do sada sam vozio samo VW i to golf 2-3-4-5, i na kraju do pre dva meseca Pasata B6. Iskreno za sada sam jos uvek zaljubljenik tog auta mada je BMW nesto sto drugi automobili nemaju i to polako pocinje da gasi zelju za VW. Za voznju je mnogo udobniji,lenj je u odnosu na pasata jer je moj BMW 520i 1990.godiste i u njemu jestavljen motor od BMW 520 koji se proizvodio do 87.godine taj tzv B20 ili vec...koji ima 92 kilovata i zamenjen je ceo diferencijal. Da pojasnim,taj od koga je kupljen je zamenio-a bio je u njemu 535-no sta da se prica Svetska kriza.....Imam problema oko paljenja,nekad mi se gasi kad stisnem kvacilo i abnormalno trosi,i ima tu jos par sitnica koje me nerviraju i voleo bi da ih resim. Jedini razlog zbog koga bi gapromenio je to sto ovde neznam nijednog dobrog a ni postenog majstora koji bi mi sve resio da ja budem zadovoljan.

Bio bih zahvalan kad bi mi neko od vas iskusnijih dao par saveta sta raditi da moj BMW dise i peva kako treba!!!!

Link to post
Share on other sites

Sad se vratio iz grada, a jutros sam sve sitnice resio kod BMW i mogu vam reci da je poceo da peva s obzirom da je plakao dok ga ja nisam uzeo u ruke!!! Hvala na dobrodoslici!!! :lol:

Link to post
Share on other sites

Hvala hvala. Svi sa foruma su sa mnogo vecim stazom i sto se marke auta tice a i vremena koje su proveli druzeci se izmedju sebe,tako da mi nemojte zameriti sto nemam bas puno vremena iz razloga sto cekam svakog trenutka bebu........Ali cu se potruditi u vecernjim satima da malo postavim po koje pitanjce,bice i glupih naravno jer od skora vozim BMW i znam samo da je extra-medjutim imam dosta problemcica oko njega jer verovatno neko ko ga je ranije vozio nije mario za sve to!!!! No naravno, ja sam taj koji ce da pita a ostali sa foruma ce mi izaci u susret onoliko koliko budu mogli!!! Pozdrav!!!

Link to post
Share on other sites
Hvala hvala. Svi sa foruma su sa mnogo vecim stazom i sto se marke auta tice a i vremena koje su proveli druzeci se izmedju sebe,tako da mi nemojte zameriti sto nemam bas puno vremena iz razloga sto cekam svakog trenutka bebu........Ali cu se potruditi u vecernjim satima da malo postavim po koje pitanjce,bice i glupih naravno jer od skora vozim BMW i znam samo da je extra-medjutim imam dosta problemcica oko njega jer verovatno neko ko ga je ranije vozio nije mario za sve to!!!! No naravno, ja sam taj koji ce da pita a ostali sa foruma ce mi izaci u susret onoliko koliko budu mogli!!! Pozdrav!!!

Nemoj da se sikiras. Nema ovde glupih pitanja, niko od nas nije naucen rodjen, a tu smo da jedan od drugog ucimo i jedan drugome pomognemo. Svi smo mi tako krenuli, a spremi se da ti supruga jedno vreme zvoca sto visis na forumu, posle jedno mesec dana, kada vidi da nema pomoci dici ce ruke od toga ( bar je kod mene tako bilo). :D

Link to post
Share on other sites

Ma ne zvoca ona meni,fala bogu zna da tolerise u granicama normale,s tim da ja sto setoga tice ne preterujem!!!! Zna ona da mi muski imamo neke svoje bubice sto se tice auta i sve sto ide uz to!!!

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.