e34 525i 125kw ful fulova :)))


Recommended Posts

lepo izgleda..ali u naslovu ti ne treba bas to full fulova...ne verujem da je bas full.....vidim zmigavci narandzasti..nije to bas full...

Link to post
Share on other sites

Pa u naslovu mu ne pise full nego samo ful :)

Lepa, lepa... Daj jos koju sliku...

Felne su mi lepe ali i "prenadrdane" ako me razumes...

Link to post
Share on other sites

Lijep ovako sto se vidi sa jedne slike ali fali njemu dosta toga da bude full fullova... bezze mi je kada ljudi to napisu a na autu fale osnovne stvari.

Ovoga odaje nedostatak sprica za pranje farova, sa jos slika ce se vidjeti sta sve fali...

Link to post
Share on other sites

Ja sam taj naslov stavio onako bezveze tj. iz zajebancije a sto se tice toga sta se ima na njemu raditi, ima nije da nema i to mali milion stvari pocevsi od maglenki, farova, haube, lajnsi (donjih) na vratima, cen. brava, vozacevo sjediste itd...

Link to post
Share on other sites
lepo izgleda..ali u naslovu ti ne treba bas to full fulova...ne verujem da je bas full.....vidim zmigavci narandzasti..nije to bas full...
Pa u naslovu mu ne pise full nego samo ful :)
Lijep ovako sto se vidi sa jedne slike ali fali njemu dosta toga da bude full fullova

Verovatno je Dzoni mislio na ovo,a to jes gushi malo! :give_heart:

Link to post
Share on other sites

Samo malo opustenije, nije da nije petarda, ali nije ni full, tako da smo "nereseno". Ja sam te razumeo, a nadam se i svi ostali, tako da je sve OK. Daj koju sliku vise i svi cemo biti zadovoljni :) .

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...