Recommended Posts

Gledao sam ovo i ranije. Extra u svakom pogledu, a Ken definitivno nije normalan.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 8 months later...

Ja ne znam sto se toliko odusevljavate ovoj voznji, mogu da potpisem bi svako od vas ovako vozio, da je 10 godina proveo u kolima trenirajuci ovako nesto, i mislim da svaki reli vozac moze ovako da vozi... :prankster2:

Link to post
Share on other sites

Ja ne znam sto se toliko odusevljavate ovoj voznji, mogu da potpisem bi svako od vas ovako vozio, da je 10 godina proveo u kolima trenirajuci ovako nesto, i mislim da svaki reli vozac moze ovako da vozi... :prankster2:

videcemo mi tebe :D

Link to post
Share on other sites

Nemoj ti mene ni na sta da stavljas, nisam ja u tom fazonu, sam cu da dodjem do avale pa cemo da se potegnemo kao "mlade i ne izivljene budale" :lol: :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites

Nemoj ti mene ni na sta da stavljas, nisam ja u tom fazonu, sam cu da dodjem do avale pa cemo da se potegnemo kao "mlade i ne izivljene budale" :lol: :lol: :lol:

Uvekkkkkk :D uvek sam za :dance3: :dance3: :dance3: :dance3:

zao mi kola,ali moracu sa tobom da odradim to :pilot:

Ja: :e30:

Dzoni: :pilot: :angry:

Link to post
Share on other sites

Ja ne znam sto se toliko odusevljavate ovoj voznji, mogu da potpisem bi svako od vas ovako vozio, da je 10 godina proveo u kolima trenirajuci ovako nesto, i mislim da svaki reli vozac moze ovako da vozi... :prankster2:

pa da, kao sto su svi fudbaleri isti. treniraju godinama, trce, skacu, teraju loptu po terenu i sve sto treba je da je ucackaju u onoliki prostor izmedju stativa i precke(7,32 m dužine i 2,44 m visine)skoro 4 tvoja bmwa mogu stati u taj prostor. ja potpisujem da bi svaki od vas, da je toliko trenirao do sada 4 noge imao. Za sada samo neki imaju glavu za njih.

Link to post
Share on other sites

Hahaha moguce, ali i dalje mislim da ovo poredjenje nema nikakvog smisla... Po tragovima guma se vidi koliko puta je ponovljeno snimanje, ovo je kao kad na filmu 2 dodge chargera vuku po celom gradu sef koji su prethodno iscupali iz banke :lol: :lol: :lol: Vozi on odlicno ali ..........

Link to post
Share on other sites

sustina je da nije svako za to i da ni posle 10 godina mnogi koji bi pokusali ne bili tako dobri. da, moguce je izmontirati da i sada, bez ikakvog iskustva voznja izgleda isto ovako.

Link to post
Share on other sites

Dobro tu jesam pogresio, ne bi mogli svi, ali mislim da ima vise njih koji bi mogli ovako da voze nego onih koji bi igrali fudbal kao Ronaldinjo i zato sam rekao da poredjenje nije na mestu...

Link to post
Share on other sites