Recommended Posts

nije lose samo neke da izvines na izrazu JEBENE felge na to i moze da izgleda jako lijepo ali nista bez 17ke na taj set branika

i naravno daj jos slika unutrasnjost motor ovo ono bla bla i to :rolleyes:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 5 months later...

Kiki, hvala na podrsci. Tvoj mezimac je poseban. Nemoj se osvrtati na komentare nekih ljudi sa sajta. Neki misle da automobili moraju da budu u originalnom stanju i jednostavno ne prihvataju nikakve izmene. Njihovi automobili se razlikuju samo po boji i felnama. Veruj mi, da smo svi isti, zivot bi bio mnogo dosadan. Pozdrav DRE

Link to post
Share on other sites
Au bre kakvi ste.Da je mushko sad bi ga naduvali 20 puta :)))

Kako ja nikad nisam video ovu ciganiju na Vidikovcu?

Ni ja tvoju ciganiju ne videh, mada cujem da ti je prolupao motor

Link to post
Share on other sites

Objasni ti meni, kako je to fabrichki auto ciganija?

Jbt da nije foruma, mislio bih da mi auto pali i radi, a ovde ispade da mi je motor zveknuo. E zhivote... Nishta sutra cu da otvorim motor da reshim to.Pozdravi te tboje pouzdane izvore :drinks:

Link to post
Share on other sites

sto ce joj veci sank kad su ovakvi gepek spojleri bili na m3 kocama i hartge jbg tebi se koca ne svidja drugima se svidja meni osobno nije nesto dok joj na bubne neke 16 col felne i malo spusti prednji kraj i to bi bilo to

kiki to je tvoje auto uzivaj u njemu misljenja dobrih i losih ce uvjek biti od tog ne mozes pobjeci ako je tebi kocka super onda je meni astronomski fenomenalna zato sto je to tvoj autic,uzivaj u njoj :dance: :) :dance3: ;) :focus:

Link to post
Share on other sites
sto ce joj veci sank kad su ovakvi gepek spojleri bili na m3 kocama i hartge jbg tebi se koca ne svidja drugima se svidja meni osobno nije nesto dok joj na bubne neke 16 col felne i malo spusti prednji kraj i to bi bilo to

kiki to je tvoje auto uzivaj u njemu misljenja dobrih i losih ce uvjek biti od tog ne mozes pobjeci ako je tebi kocka super onda je meni astronomski fenomenalna zato sto je to tvoj autic,uzivaj u njoj :good: :lol: :lol: :P :D

Hvala ajkulice, mozda i dobijes one zvake :lol:

Link to post
Share on other sites