SKUPLJI TEHNICKI PREGLED!?


Recommended Posts

sinoc mi jedan lik rece da je cuo da je od 09.07.,poskupio teh. pregled sa (ovdasnjih) 700-800 din.,na 2500 din.to kao vazi(za sada)samo za pcinjski region,ali da ce se uskoro prosiriti (usaglasiti) na celu Srbiju.sutra cu da se prosetam do prvog tehnickog da proverim.jbga,meni istekla reg. jucer a nisam resio teh. pregled.zna li neko nesto ili je cuo o tome.svaki dan zevam po netu i nisam nista ni video ni cuo.mislim,ako je tacno.....pa dokle vise majku mu!teh. pregled posle povlaci i osiguranje a zatim i sve ostalo.

Link to post
Share on other sites

Trudim se da u zivotu budem realni optimista, ali ova jesen mi ne mirise na dobro... Mislim da ce tek krenuti povecanja dazbina za popunu budzeta.

Link to post
Share on other sites

danas niko ziv nije radio,tako da nisam proverio,ali me ne raduje ova vest iz VR.

one derikoze u Beogradu se zajebale u proracunu oko preregistrcije pa neko dosao na ovu divnu ideju da popuni rupe(a te rupe nije stvorio narod).....ili po novom zakonu treba jos neke opreme da nabave vlasnici teh. pregleda pa hajde da im nabavi ovaj jadni napaceni narod.DOKLE VISE OVA MUZNJA?

Link to post
Share on other sites
Jeste,u vr je 2360 din

??????

U Bgd danas platila tehnicki pregled 1200 din....Nema ovo nikakve logike izuzev ...mozda na ovaj nacin hoce da izjednace ukupne troskove registracije u celoj zemlji (posto su takse razlicite itd...).

Link to post
Share on other sites

ali takse su jedno a tehnicki drugo. to je jedino sto ostaje ( zarada ) tehnickom pregledu - tako da drzava i nema direktne koristi od toga - jedino ako gledas na pdv - ali to je malo - drzavi ipak treba mnogo vise -UVEK BRE !!!

Link to post
Share on other sites

ljudi,evo mog iskustva od pre neki dan(16.7.).prvo poskupljuju u delu drzave koje je objektivno,nerazvijenije,pa samim tim tu nema logike za jos haraca.i sto kaze Uqi,tehnicki je jedno a takse su drugo.

e sad,pitam ja za cenu u agenciji a lik mi kaze,ako znas gazdu?! pitaj ga da naplatis po staroj ceni(700 din.),jer je poskupelo na 2360.i da sad ne objasnjavam,naplatili mi po staroj ceni,blablabla.jeste da se ne bunim,ali koji su to fazoni?

izracuna i popuni devojka sto radi u kancelariji svu tu hrpu taksi i nameta,da odem da uplatim,kad vidim iznos:13640?!,sa tehnickim 14540?!,a prosle godine 16390 din.

da sam teh. i platio po novom izaslo bi 16200,sto je opet manje nego prosle godine.

verujte mi,nista mi nije jasno,ali ajde i to sam resio.

jos da pohvalim kocnice hahaha,napred 1% razlike,nazad 5,rucna 10%.zlu ne trebalo!

Link to post
Share on other sites
ljudi,evo mog iskustva od pre neki dan(16.7.).prvo poskupljuju u delu drzave koje je objektivno,nerazvijenije,pa samim tim tu nema logike za jos haraca.i sto kaze Uqi,tehnicki je jedno a takse su drugo.

e sad,pitam ja za cenu u agenciji a lik mi kaze,ako znas gazdu?! pitaj ga da naplatis po staroj ceni(700 din.),jer je poskupelo na 2360.i da sad ne objasnjavam,naplatili mi po staroj ceni,blablabla.jeste da se ne bunim,ali koji su to fazoni?

izracuna i popuni devojka sto radi u kancelariji svu tu hrpu taksi i nameta,da odem da uplatim,kad vidim iznos:13640?!,sa tehnickim 14540?!,a prosle godine 16390 din.

da sam teh. i platio po novom izaslo bi 16200,sto je opet manje nego prosle godine.

verujte mi,nista mi nije jasno,ali ajde i to sam resio.

jos da pohvalim kocnice hahaha,napred 1% razlike,nazad 5,rucna 10%.zlu ne trebalo!

.....kad vidim iznos 13840(a ne 13640),sa tehnickim 14540 din.

moja greska.......nisam bio na tom casu.jbga.

Link to post
Share on other sites