Ni MUSKARCI nisu vise ono sto su nekad bili ...!!


Recommended Posts

...…a nisu ni zene…;)

TEMA SU VOZACI...u ostalo ne ulazim :)

Procitali ste sigurno ovo, ali se pravite ludi…:)

Evo još jednog niskog udarca za pripadnike jaceg pola: zene su bolji vozaci, a sto je najgore od svega, to sve cesce otvoreno priznaju i muskarci (narocito oni stariji).

Jedno istrazivanje pokazuje da ...

...da su muskarci bolji vozaci smatra samo -> 31% muskaraca

Od toga:

Od 29- 35 godina – smatra 35%

Od 50 – 59 godina – smata 17%

Ko se bolje snalazi u problematicnim situacijama?

SAMO 54% anketiranih muskaraca smatra da su to muskarci ( pre 5 godina smatralo je njih 80%)

Link to post
Share on other sites

svejedno ja svog bmw-a nedam svojoj zeni... a da mi je vidit te ispitanike...

ja bi ih prvo pito sta voze oni...

na odgovore skoda fabia, clio 1.2,hiundai... i one s tasnicama i naocalama s 1metar kvadratnog stakla nebi ni pito za misljenje..

a svaka cast pojedinim zenama,uvjerio sam se da znaju biti dobri vozaci,al sam isto tako vidio losih muskarčina....

Link to post
Share on other sites
svejedno ja svog bmw-a nedam svojoj zeni... a da mi je vidit te ispitanike...

ja bi ih prvo pito sta voze oni...

na odgovore skoda fabia, clio 1.2,hiundai... i one s tasnicama i naocalama s 1metar kvadratnog stakla nebi ni pito za misljenje..

a svaka cast pojedinim zenama,uvjerio sam se da znaju biti dobri vozaci,al sam isto tako vidio losih muskarčina....

Covek je upravu 100posto

hahahahahahaha

Link to post
Share on other sites
Covek je upravu 100posto

hahahahahahaha

Moja zhena voli da vozi, i chesto ona vozi kad idemo negdje skupa... i nemam nikakvih problema da joj dam da vozi.... iako je u pitanju E60 ;)

Link to post
Share on other sites
A i Ljilji bi dao da me vozi :lol:..... (nece mi valjda dati crvenbana :) )
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :

:

;) :) :)

:acute: :acute: :acute: :wub:

Link to post
Share on other sites
HVALA na poverenju...i ja bih tebi dala...;)

...mala dopuna...ne moze zena da da ni svakom muskarcu da je vozi...:)

Nemoj tako, provalice nas :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

A evo kako je sve pocelo :

......"Pr­ve že­ne vo­za­či po­ja­vi­le su se još u 18. ve­ku, u Fran­cu­skoj. Za vre­me vla­da­vi­ne kralja Lu­ja XV po­če­le su da vo­ze ko­či­je po pa­ri­skim uli­ca­ma. Ali, od sa­mog po­čet­ka kre­nu­le su sa­o­bra­ćaj­ne ne­vo­lje ko­je su se, ni kri­vim ni du­žnim, upra­vo nji­ma obi­le o gla­vu. On­da­šnji mu­ški zlob­ni­ci tvr­di­li su da su upra­vo že­ne od­go­vor­ne za broj­ne sa­o­bra­ćaj­ne ne­zgo­de na pa­ri­skim uli­ca­ma. A, u stva­ri, mu­škar­ci su, ka­da bi za di­zgi­ni­ma ko­či­je iz su­prot­nog prav­ca ugle­da­li že­nu, ma­nje pa­žnje obra­ća­li na put a vi­še na nju.

Broj­ne sa­o­bra­ćaj­ne ne­zgo­de u to vre­me za­bri­nu­le su i Lu­ja XV, pa je on još ta­da do­neo od­lu­ku: že­na­ma is­pod tri­de­se­te go­di­ne za­bra­nio je ovu ak­tiv­nost. Na­rav­no da je uz ta­kav po­če­tak bi­lo te­ško iz­bo­ri­ti se za vi­še uva­ža­va­nja i po­ve­re­nja u vo­za­če na šti­kla­ma....."

Zakljucak: Muskarci, uvek ste VI krivi za sve !!! :ok:

Link to post
Share on other sites

Hahaha ljiljo respect za zene,i mislim da ih ima spretnijih od muskaraca,ali ne mislim bas da ih ima ovoliko,ipak moje iskustvo od 500 000km na ulicama beograda mi ne pokazuje da je bas tako :ok:

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
...…a nisu ni zene…:good:

TEMA SU VOZACI...u ostalo ne ulazim :D

Ovaj put tema nisu samo vozaci... :

Ne znam da li ste culi za ovo : :heat:

Kad sam imao ** godina, nadao sam se da cu jednog dana imati devojku.

Sa ** godina imao sam devojku, ali me ona nije bas volela pa sam zakljucio

da mi treba strastvena devojka puna zivotnog zara.

Na faksu sam se zabavljao sa strastvenom devojkom, ali je ona bila

suvise emotivna. Sve je bilo dramaticno, bila je kraljica drame, sve

vreme je plakala i pretila samoubistvom. Tada sam zakljucio da mi je

potrebna stabilna licnost.

Sa ** godina nasao sam veoma stabilnu devojku, ali je ona bila dosadna.

Bila je potpuno predvidljiva i nikad se nije uzbuđivala ni oko čega.

Zivot je postao toliko dosadan da sam zaključio da mi treba malo

uzbudljivija devojka.

Sa ** godina nasao sam uzbudljivu devojku, ali nisam mogao da drzim

korak sa njom. Jurila je od jedne stvari do druge, nikad se nigde ne

zadrzavajući. Činila je lude, iznenadne stvari i cinila mene isto

toliko jadnim koliko i srećnim. U pocetku je bila zabavna i vrlo

energicna, ali nije imala nikakav pravac. I tako sam odlučio da nadem

devojku koja zna šta hoce.

Kad sam napunio ** godinu, nasao sam pametnu, ambicioznu devojku, koja

je stajala cvrsto na zemlji i njom sam se ozenio. Ona je bila toliko

ambiciozna da se ubrzo razvela od mene i uzela mi sve što sam imao.

Sad sam stariji i mudriji, pa trazim samo plavuse sa velikim grudima!

Link to post
Share on other sites

Ako ne mislite imat djevojke koje su malo opaljene, žestoke na gasu, znaju vozit, vole i šeste se u aute (BMW i zadnji pogon je bonus bod) i rade automehaniku slobodno ih pošaljite meni...Ja to ženim odma... :heat:

Link to post
Share on other sites
Ako ne mislite imat djevojke koje su malo opaljene, žestoke na gasu, znaju vozit, vole i šeste se u aute (BMW i zadnji pogon je bonus bod) i rade automehaniku slobodno ih pošaljite meni...Ja to ženim odma... :heat:

Jel ti trazis zenu ili konkurenciju?! :good:

Link to post
Share on other sites

ma zene su rodjeni vozaci prvo te pale,pa vozaju,pa gaze i na kraju obilaze...

a za one koje nisu znali

Hemijski simbol:

Že

Otkrio:

Adam

Fizička svojstva:

Površina obično premazana bojom i kremom. Javlja se u svim agregatnim i drugim stanjima. Proključa odjednom, zamrzne se bez razloga. Topi se ako se primeni odgovarajući postupak.

Hemijska svojstva:

Lako se spaja sa zlatom, srebrom i drugim plemenitim i poluplemenitim metalima, te sa dragim kamenjem. Apsorbira velike količine skupih materijala. Može eksplodirati iznenada, bez prethodnog upozorenja i bez poznatog razloga. Ne otapa se u vodi, ali joj se podložnost znatno povećava ako se natopi kvalitetnim alkoholom. Najefikasniji je poznati elemenat na upijanje novca. Element je koji se vrlo retko nalazi u devičanskom čistom stanju.

Najčešća upotreba:

Pre svega kao ukras, naročito u otmenim vilama i skupim sportskim automobilima. Odličan je medikament za relaksaciju i vrlo efikasno sredstvo za čišćenje.

Opasnost:

Vrlo je opasan element, osim u rukama stručnjaka, koji ima odgovarajući alat. Ilegalno je imati više od jednog primerka, iako se može posedovati i više, pod uslovom da se drže na različitim lokacijama i pazi da elementi ne dođu u direktni dodir.

Link to post
Share on other sites

moje misljenje je da su zene pazljiviji vozaci voze polako i jako oprezno!!

dok mi divljamo vozimo brzo i drsko ali u opasnim situacijama iznenadnim reakcijama uvek ce bolje odreagovati muskarci i tu nema sta da se prica da je obrnuto bilo bi vize zena i u formuli i na reliju ali posto nije zato ih i nema!!

Link to post
Share on other sites

Evo jedne price, koja je, recimo, u kontekstu... :preved:

Jednoga dana, perfektan muskarac i perfektna zena su se sreli. Posle perfektnog vencanja postali su perfektan bracni par. Njihov zajednicki zivot bio je, naravno, perfektan....

'Jedne snezne, olujne Novogodisnje Noci, ovaj perfektni par vozio je svoj perfektni auto zavejanim putem. Iznenada, ugledali su nekoga u nevolji. Obzirom da su bili perfektni ljudi, stali su da pomognu. Ispostavilo se da je covek u nevolji bio Deda Mraz, sa punom torbom poklona i igracaka. Ne zeleci da razocaraju decu u Novogodisnjoj Noci, perfektni par je ponudio Deda Mrazu da ga povezu. Uskoro su se vozili okolo-naokolo, isporucujuci igracke i poklone....

'Nazalost, uslovi za voznju su bili vrlo teski i perfektni par i Deda Mraz su doziveli tesku saobracajnu nesrecu. Samo je jedna osoba prezivela.');

'Ko je preziveo?'

'Perfektna zena je prezivela. Ona jedino zaista postoji. Deda Mraz je, kao sto znate, izmisljena licnost a perfektan muskarac je iluzija.

'Dakle, ako ne postoji Deda Mraz, i ako ne postoji perfektan muskarac, onda je sigurno perfektna zena vozila auto. To je, ujedno, i objasnjenje zbog cega se dogodila nesreca!

Link to post
Share on other sites