Recommended Posts

Imam problem sa 324d. Naime sta se desava. Zimus mi je iz cista mira u voznji par puta upalio lampicu za grejace i prestao. to se ponovilo i u narednih nekoliko dana a ishod toga je sto su mi od 6 crkla 5 grejaca. Grejace sam zamenio i posle toga sam resetovao onim fazonom pomocu zice i 7 pina drzanje 5 6 sekundi kao kada se restartuje interval ulja.

Posle toga nisam imao problema do pre neki dan. Ponovo se iz cista mira u voznji upalila zuta sijalica za grejace normalno sam stao ugasio auto. ali posle toga nije hteo svaki put da mi upali grejace odnosno ni zuta ni zelena sijalica za grejace nisu svetlele pa narednog dana svetle. sta je bio ishod svega toga ponovo od 6 grejaca 5 izgoreli.

ponovo sam ih zamenio i resetovao ga i problem je nestao.

sta cu morati da uradim da se ovo ne ponovi da li da zamenim onu crnu kutijicu iz koje idu 6 zica za sve grejace ili nesto drugo

Link to post
Share on other sites

imam isti problemcic.nece svaki put da mi upali lampicu za grejace.ponovim nekoliko puta kontakt na bosh bravi i sve je ok.moguce da je nama crkla bosh brava ili relej za grejace.idi kod elektricara da ti ispita relej i bosh bravu.nema sta drugo da bude.

Link to post
Share on other sites