Recommended Posts

aj da ne otvaram novu temu pa cu ovde:e ovako stoje stvari:novi bmw kupe trojka ima fabricke felge 18''.svi,ali apsolutno svi kazu da za broj vece ne uticu nikako na ponasanje vozila performanse..itd,pa sam hteo da pitam vas kako bi fukcionisalo ovo na novom bmw 3 kupe:(8.5x19 ET35 9.5x19 ET35,dimenzije prednjih i zadnjih guma i velicina felni 19'')...i jos kad bi se auto spustio.to je za jedan broj vece pa me zanima sta vi mislite zbog nasih puteva i svega toga i da li neko ima neko iskustvo.to odprilike izgleda ovako:93565064yy2.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Pazi taj auto ima da izgleda extra. Ako stavis za broj vece felne i jos ga spustis auto ce biti mnogo tvrdji a samim tim i stabilniji ali (uvek postoji neko ali) racunaj na dosta kraci vek trapova. Naravno ti si u prednosti sto kupijes nov auto pa ce tebi trapovi trajati znatno duze nego da se ta kombinacija odradi na recimo nekom polovnjaku. Obrati paznju i na islove garancije (jel vazi garancija za spustanje i vece felne), nemoj da ti nesto promakne pa posle ima da biju po usima.

Link to post
Share on other sites

jel moze odprilike procena u kilometrazi koliko bi izdrzali??:D...al sam dosadan..e da dodam.posto se sad vec nudi u M paketu,oni fabricki podese vesanje,spusten je za 15 mm,felne fabricke 19'',sve fabricki...kako bi bilo da se uzme to pa onda stavim felne koje hocu??ipak to je onda najbolje podeseno?jel da?

Link to post
Share on other sites

Ni slucajno ne razmisljaj o drugoj soluciji, ako ti tako nude kupuj tako i nikako drugacije. Sa felnama posle mozes lako da se zezas mada ja mislim da i te koje ti oni prodaju su xtra jel su naravno original.

Link to post
Share on other sites