Recommended Posts

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

BG:

sad slusam diskusiju na temu da se kamera za zutu traku u ulici Vojvode Misica izmesti....ona je sad nedaleko od mesta gde je ukljucenje iz parkinga Home Centra...argumenti su da gomila vozaca dobija kazne jer ne mogu da se ukljuce ili se u suprotnom pravi cep ako cekate da vas neko pusti...

iz Komiteta za Bezbednost kazu da ce razmotriti predloge ali MUP kaze da vozaci imaju 30m fore da se prestroje, tj. napuste zutu traku....iz MUP-a kazu da, ako ne mozemo da se prestrojimo, alternativa je da vozite kroz Sajam (karta 100din)

Link to post
Share on other sites

Na gazeli se meri brzina i to pomoću lasera uz kameru... ako neko ima detektor ili jammer može i sam da proveri.. Nekada je uključeno a nekada nije ali kada se potpuno završi gazela što je uskoro, naravno da će non stop raditi. Brzinu meri i kamera koja se nalazi na raskrsnici kada idete od Petoševića (Mercedesa) ka blokovima, kod Siva,kod Ušća, na tramvajskom mostu na starobeogradskoj strani (na banderi je kamera sa desne strane), blizu kuće cveća... ne znam baš sve napamet...

Link to post
Share on other sites

U principu sve kamere sem ovih samo za zutu mogu i brzinu da mere (nadzorne ne racunam), al izgleda da jos nisu bazdarene jer nisam cuo da je neko dobio kaznu za brzinu. Kako god, ja uvek kocim pre kamere...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

BG:

sad slusam diskusiju na temu da se kamera za zutu traku u ulici Vojvode Misica izmesti....ona je sad nedaleko od mesta gde je ukljucenje iz parkinga Home Centra..

ovo je na temu gore pomenute zute trake kod Sajma, Bgd...nema izgovora!

http://www.blic.rs/Auto/Istrazujemo/285251/Ostaje-zuta-traka-ispred-Sajma

Link to post
Share on other sites