e36 328i M-tech blue


Recommended Posts

stigla jos jedna limuzina :) nisam mogao da odolim .kasno sam se setio da slikam uskoro dnevne slike

jako sam zadovoljan ,naravno ne bi ga uzeo jer vec imam jedan ovakav alilll ovo nisam jos uvek video da je ovako ocuvan auto tako da je to presudilo

Link to post
Share on other sites
  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma usralo me za ovaj ,,,sramota me i da kazem za koliko sam ga kupio :)

pazi kada sam zvao lika nije bukvalno imao pojma sta prodaje samo zna da je bmw,a ja ga pitam jel kupe brejk ili sedan a on kaze ne znam ima 4 vrata :) pitam ga jos u kakvom je stanju :) kaze da je u odlicnom bez obzira sto je auto toliko star :) za model nisam hteo ni da ga pitam a sliku nije znao ni da stavi a ni da mi posalje preko neta i odma otisaio i ono ima sta da vidim ,,,sve na mestu kola,svi kljucevi ,knjizicem,fakture,alat ,bmw preparati itd idt cak sam dobio i nov kisobran sa znakom bmw-a :D auto proso tehnicki i izduvne gasove nema mesec dana,,,jos sam se i cenkao :P ,a dok ga nisam video nisam imao pojma da je u m paketu :) znao sam samo da ima klimu i 4 vrata :)

Link to post
Share on other sites

felne M su tu vec ,naravno idu svi beli zmigavci,lip i spustanje i to je to malo muzika da se pojaca i imam da mu odradim haubu tj mora da je farbam jer na jednom mestu je ostecena od kamena ili neceg drugog .

kamen.jpg

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.