e36 328i M-tech blue


Recommended Posts

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa rekoh vec nisam mogao da odolim zato sto je skoro u perfektnom stanju ,da nije onog krzavca na haubi bio bi u perfektnom stanju iznutra a i spolja,svi redovni servisi u bmw-u,utegnut stegnut,nema nigde korozije,nove kosnice ,diskovi ,zadnji amortizeri,pumpa za vodu i benzin itd itd ,sve fakture i racune sam dobio od prethodnog tj PRVOG vlasnika ,ja sam mu uradio servise svih ulja i filtera,svecica.a cena je bila vise nego povoljna takoreci mizerna i smesna kao i vlasnik koji je bio paranoik i nije imao pojma pa stalno visio po servisima zbog straha i ne znanja,zamisli kada ima 2 servisne knjizice :D a i slucajno naletih na njega , bez lazne skromnosti ja sam extra zadovoljan .

Link to post
Share on other sites

a pored opruga 60/40 stize i sve ostalo.beli zmigavci ,zadnje stopke belo crvene,lip za prednji branik .kasnije ce i retrovizori i to bi bilo to :D

evo opet se malo slikali :(

DSC01707.jpgDSC01706.jpgDSC01706.jpg

Link to post
Share on other sites

DSC01718.jpg

stiglo neki delici :rolleyes: pa me interesuje kakve su one sijalice za zmigavce hromirane ili sive =dali otpada sloj ,koli ko su kvalitetne i vidljivost?

nisam ih nikad koristio

Link to post
Share on other sites

nov kosta negde oko 130 e bez adaptera za ipod jos nekih kablova za blutut modul ...

mene izneo negde oko 60 e sa svim prikljucima

ako te interesuje ima jos jedan ovakav ali sa plavom varijantom

Link to post
Share on other sites

DSC01727.jpgDSC01726.jpgDSC01728.jpg

spustanje odradjeno 60/40.za neki dan idem na homologaciju i da mi upisu u saobracajnu federe pa ide ono najlepse ,feluge .

lip mozda sutra namontiram ;)

Link to post
Share on other sites

hehe pa naravno da stoje ali imao sam jednu trampu i ispostavilo se da nisu m feluge i 7 J su bile tako da stavio sam jedne druge sto imam za koji min postavicu slike

Link to post
Share on other sites
hehe pa naravno da stoje ali imao sam jednu trampu i ispostavilo se da nisu m feluge i 7 J su bile tako da stavio sam jedne druge sto imam za koji min postavicu slike

to sad kazesh kad si ih se "trsio"! hahahahhaa

Link to post
Share on other sites

prelepo izgleda, stwarno imash odlichan wozni park swaka cast

ako nije tajna koliko lowe je potrebano kod tebe da bi se qpila owakawa benkica i owako sredila ?

jel planirash josh neshto da radish na owoj ili je to to ?

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.