e36 328i M-tech blue


Recommended Posts

ne znam stvarno nisam vodio evidenciju koliko sta kosta ,obicno sam narucivao sa ebay neke sitnice sam vec imao ,a nikada nisam skinuo ni jedan sraf sa jednog da bi namestio na drugi...niti cu.planiram jos M retrovizore i mozda mali lip na gepeku,posle idem na xenone svuda i malo interijer da osvezim tj neke detalje u planu su jos ceoo izduv inox i cip i to je to .

evo jos malo slikica sa starog mesta

DSCN0333.jpgDSCN0325.jpgDSCN0330.jpgDSCN0324.jpgDSCN0343.jpgDSCN0317.jpgDSCN0345.jpgDSCN0327.jpgDSCN0320.jpgDSCN0336.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Super, sta je sa drugim 328i i sa 328i touring?Bio bi fino ih slikati sve najedno B)

svi su tu ,crnu limuzinu sa skinuo sa osiguranja da bi mogao da vozim ova druga dva na duple table :preved: crnja ce najverovatnije na lager :( ali tek posto nadjem nesto drugo :preved:

Link to post
Share on other sites

Ma daj banujte vise ovog Gadafija,stvarno nema smisla vise da gledamo ovo...

neke,neka,docemo i mi u Svicarsku jednom pa za platu kupovati takve masine.

Ja 2 godine radio i stedio da kupim E36 coupe i to 316.cccc

Link to post
Share on other sites

Extra,nema sta.Sto se tice Svajcarske,u subotu sam bio malo po Svici i video sta se vozi.Bruka i sramota!!Za jedno popodne sam video vise Ferrarija nego za godinu dana u Italiji!Lamborghini,Subaru Impreza,M3 E92,M5,Lotusi....da ne nabrajam vise jer mi je opet lose.Nijedan auto nije ispod 1800 kubika!Serije 1 koliko hoces.Ja sam se raspametio.Malo sam skrenuo sa teme.U svakom slucaju,svaka cast Gadafi.

Link to post
Share on other sites

Sad bez zezanja,svaka cast na autu,na odrzavanju auta,na tome sto nisi kupio VW ili Audija tdi kao vecina nasih ljudi.Bice bolje i kod nas,bar meni je krenulo malo :driv_ing:

ziv ti bio i sto vise e36-ica sakupio...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

DSC01830.jpgDSC01833.jpgBb5oGg2kKGrHqYH-D4Eqvf6IL8-BKyMfNYU.jpgimg0594qb.jpg

evo malo novina,uzgred sam odlucio da zadrzim mahagoni detalje jer mi daje neki šmek a i vise se ceni ovde auto jer je to u dodatnim opcijama .

Alpina Bluetooth odlicna spravica ,prikljucuje se na postojeci CD uredjaj i ujedno moze da se prikljuci iPod ali glavnu ulogu igra u telefoniranju

pamti do 10 zadnjih poziva i propustenih ,brojevi izlaze na displej CD uredjaja ....

Link to post
Share on other sites

sad sam gledao na RealOEM koliko kosta ovakva rucica ..nije normalno

Individual wood

SHIFTING KNOB ILLUMINATED

Shift knob, wood, M plaque, 5-speed $282.07 :) :) :dance3:

Link to post
Share on other sites

imamo slicne plejere... moj nema taj ulaz za aux ali ima usb...

e sad si mi dao dobru ideju gde si ustekao i pod. tako hocu ja da izvedem za usb jer sam vec par puta zakacio rukom i polomi se...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.