Recommended Posts

  • Replies 764
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mozda da uklopis i neke maglenke sa farovima?????

Link to post
Share on other sites

fala :)

@DRAGANCE

maglenke su porucene treba da stignu, ali ne verujem da cu ih stavljati dok ne nabavim prednji branik od M-a posto je neki majstor ove zalepio i ucvrstio da ne mogu da se izvade a da se boja ne osteti :pleasantry:

btw, halogenke su cini mi se ovakve

8f0e1rc0.jpg

Link to post
Share on other sites

Trudim se sta da Vam kazem, ucilo se na tudjim greskama a nismo vise ni mali :)

Ne smem da dozvolim sebi propuste, toliko sam zeleo BMW-a eto sada prilike da sve dodje na svoje mesto :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

kako mi vadi mast...

...hehehehe, e dobar si, al ne vadi samo tebi ne boj se, ja ga brate gledam svake nedelje uzivo, pa ovo je ludost od farova :)...al dzabe dok ne vidis uzivo, e kad ga vidis uzivo pocne da ti vadi i koske pored masti...ahahaha, jos kad mu zakrlja ovaj remus samo da dwkash :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

Stakla nisam dirao, zamaglio je pa ti se cini, probleme za pandurima obozavam ali mislim da oh nece biti, folija je reflektujuca, velicina prava, isti font i tako to, ralzika je samo sto ova ima ///M opremu B)

Link to post
Share on other sites

Stakla nisam dirao, zamaglio je pa ti se cini, probleme za pandurima obozavam ali mislim da oh nece biti, folija je reflektujuca, velicina prava, isti font i tako to, ralzika je samo sto ova ima ///M opremu B)

...mada ja sam nesto nacuo da jedna tablica moze "custom" i da nece da diraju ako je jedna standardna, neka me neko ispravi ako nisam u pravu...

Link to post
Share on other sites

e jel moze jedno pitanje? jesam li ja lud ili su ovo farovi za limuzinu a ne coupe, nekako mi se ovaj dio gdje je zmigavac ne uklapa do kraja, kraci je pa kao da je za limuzinu, znate da je na coupe-a drugaciji zmigavac.... mada mozda se meni prividja...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.