Recommended Posts

  • Replies 764
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stavio sam vizir i progledao :(, stigla zadnja tablica custom po mojoj zelji itd......

B)

Au, lave, BMW ti je pravi...! A ta fora sa zadnjom tablom mi se bas svidja! Dobar fazon, nema sta. Svaka ti dala... :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Pa kako ja druge masine nemam...... mnogo toga ide na masinu u narednom periodu, auto se nece voziti jedno mesec dana i jace, menjaju se branici (///M ofkors) radi se trap u fullu, farba se ceo auto, uglavnom pasce jedno ozbiljno sredjivanje, sta da Vam kazem necete ga prepoznati :preved:

Link to post
Share on other sites

Bravo Transporter, stvarno si se bacio na posao svaka cast, sve sa ukusom i sirokogrudo. Jbte kolko sve ovo kosta, pa to je bruka. Uffffff tek sad vidim sta sve mene ceka :preved:

Link to post
Share on other sites

Svaka cast!

Jedva cekam da vidim slike, ima da bude zloooo.

Skontao sam da imas dobar ukus, sto mi se svidja, tvoj BMW mi je i ovako bio OK.

Samo napred, ili kako treba, il` nikako!!! :lol:

Link to post
Share on other sites

wrh, extra, svaka cast... ima da bude lutkica (mada vec i jeste), nego daj baci malo cijena za te stopove i ostalo sto si kupio.... i reci mi koliko te izlaze ///M branici???

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

@djomla

80-ak eura

@Bane 318is

Prodat je :)

@Motorsport

Stopke ~120e, branici ce da budu novi u spric gitu iz Nemacke orginalni nesto oko 400e mozda malo preko, ja da dajem ovim lopovima kod nas 500-600e za polovne nisam poludeo :prankster2:

@thorsten

ekipa sa jednog foruma se tu skupljala vise puta, ja sam tada bio prvi put ali znam za par puta pre toga kad nsiam mogao da dodjem ...

Link to post
Share on other sites

@BMWscaner

Pa to jeste, dok uzivas u njemu kasnije sa ponosom se secas kako si se mucio ga na napravis da bude takav.....

@BMW E36 POWER

Upravo to, menja se i boja (za sada se ne zna tacno koja imam 2-3 u opciji videcemo jos, a to mu dodje neka mala tajna kao ;))

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.