Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 764
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

...pa da dodam, ove slike su iz 2004-2005god ...davno pre nego sto ga je marko uzeo, a sto se opela tice hm... ovaj kadet je c20let a ovaj zuti e36 M3 tako da i neje imao neke sanse... :)

Link to post
Share on other sites

Onaj Kadet "suza" ide kao blesav,vozi ga neki lik iz NS-a,i obicno sve pobedjuje na 400 m,osim ove godine kad ga je pobedio isto lik iz NS-a al sa Kadet "kockom",nije da hvalim Opel,al momci su ih naturpeisali do jaja.Nadam se da ce ih neko od nasih fanatika otkinuti kad tad. :)

Link to post
Share on other sites

Onaj Kadet "suza" ide kao blesav,vozi ga neki lik iz NS-a,i obicno sve pobedjuje na 400 m,osim ove godine kad ga je pobedio isto lik iz NS-a al sa Kadet "kockom",nije da hvalim Opel,al momci su ih naturpeisali do jaja.Nadam se da ce ih neko od nasih fanatika otkinuti kad tad. :)

...nema tu mnogo turpijanja, stavis turbo motor i 6 brzina u kontejner i ima da leti !!!

...naturpijani se voze sad oko avale, markov kraj, nesto slicno samo sa mnooogo ozbiljnijim motorima !!! :lol:

Link to post
Share on other sites

ne znam da li o istom liku pricamo, ali jedan decko iz NS se opako priprema za sledecu godinu

samo za nekoliko dana je narucio turbo, karike i ventile za "tricavih" 1500 eura sto valjda znaci da je veoma ozbiljan u budzenju motora, tako da ce tu biti svega i svacega sledece godine, cisto da se zna... :)

Link to post
Share on other sites

...zna se, ali oko avale se vec duze vreme voze opeli sa vise od 1500eu gvozdja ispod haube !

...bice sledece godine mnogo toga zanimljivog a mi ove odosmo u off !!!

Link to post
Share on other sites

Ovaj Misko ne prestaje da me iznenadjuje iz dana u dan je sve bolji :angry: :angry:

'ladno sam bio tu tada a ne secam se auta uopste haha

:angry: Znaci lajne su mu poskidane, drugi je branik imao, nije imao folije itd... neke stvari su jasnije sada ali nema veze, sredice se to sve polako samo :P

Sto se tice opela najbrzi i najlepsi su tu kod mene u kraju neki znaju neki ne, uglavnom taj C20LET sa EDS Stage-om 3 ili 3.5 ide ubija i ja znam da nema auta koji su i po 10x skuplji da je brzi od tih astri i kadeta sa tim turbo agregatima, ja se nisam vozio u brzem autu u zivotu na tako tim sitnim relacijama i dalje, to bre ide bolesno !!! Ja ne volim Opela nikako ali to je cinjenica da za te pare pa cak i za 5x vise nemate brze vozilo !

Ako zelite o tome da diskutujete otvorite drugu temu ---->>>

Link to post
Share on other sites

...ja ga se slucajno setio, sredjivao stare slike i prepoznam FELNE !!! :angry:

...tad kad sam ga video bio je jedan od lepsih coupe-a, sve na svom mestu...(ko casa)

...inace to je slikano u Ladjevcima na dragu !

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...

Ajde sta ga smarate, uvek nesto fali, extra ti je auto i uzivaj!!! nikad nista nije 100%lepo..... Dovoljno je imati BMW...

Link to post
Share on other sites

....ma ja sam cuo neke glasine da je auto ofarban u roze boju .... pa bi molio nekoga da potvrdi tu informaciju :unsure: :lol: :D :rolleyes: :D

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.