Recommended Posts

  • Replies 764
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

za moj ukus lepse mu stoje M-ovi a svidjaju mi se AC jer su malo izbaceniji ...ali ako bi radio auto u tom fazonu gledao bi da bude vise zastuljeno dtm detalja kao auspuh ,spliteri,difuzori,zadni spoiler itd...

ovaj mali lip na gepeku se ne bi uklopio sa kacketom na soferci...prosto bi ga pojeo kacket.

Link to post
Share on other sites

@Gadafi

Pa pazi ko sve trpa te e36 M3 look na kola ne bi ih stavio da su dzabe.... Iz DTM-a cu pokusati da iskopiramo samo jedan brizac na sredini soferke, ostalo me ne zanima....

Mozda ce i kacket da se skloni, videcemo jos kad stavim lip pa cemo da vidimo....

AC retrovizore nisam uspeo da nadjem svidaju mi se i oni,ali ovi su tu i ne menjam ih :air_kiss:

@hagor

Aj se menjamo :D

Link to post
Share on other sites

Bmw je i vise nego odlican,svaka cast na trudu.Znam kako to izgleda jer smo ja i brat isti posao odradili sa e30,jedino motor nismo vadili sve ostalo je islo napolje.

Jedino sto bi ja uradio da je moj ne bi farbao one m lajsne u boju auta,ostale bi crne,one preko vrata i branika,ali samo stvar ukusa.

Sve pohvale na izgledu auta!

Link to post
Share on other sites

koliko je vremena tu utroseno, moralo je da bude dobro, i stvarno malo je takvih ljudi koji ce ovoliko sebe da ugrade u nesto sto vole....

retko ko moze da se pohvali takvim projektom :D

Link to post
Share on other sites

@Spike

...idemo danas, idemo danas jeeeee :D

@Draganezi

Nije preterano skup, ne znam tacno posto sam otisao u farbaru izabrao boju (visio sam jedno 2h tamo :air_kiss: ) nesto mi se mota cifra oko 6500din ali ne znam tacno da li je samo baza toliko + lak ili sve zajedno....

@rade32

hehe samo sam cekao ko ce prvi da se javi za to :preved:

evo sad nakon gledanja mojih slika pogledaj ovu sa crnim lajsnama i bravama pa mi reci sta mislis ?

th_DSCN0063.jpg

@sandokan

Znas sve sta da ti kazem nisi mali :shout: , i tebe ceka nesto slicno uskoro hehehe....

@BMW M5 POWER

mhm napisao sam, dolaze dve cevi od 70mm pozadi, hteo sam da bude DTM look na gore ali sam odustao ici ce pravo u odnosu sa branikom...

@M look

.... oko mene sve je belooo, lajsne na braniku, brave, cipele, odelooo hahah :declare: :preved:

Link to post
Share on other sites
za moj ukus lepse mu stoje M-ovi a svidjaju mi se AC jer su malo izbaceniji ...ali ako bi radio auto u tom fazonu gledao bi da bude vise zastuljeno dtm detalja kao auspuh ,spliteri,difuzori,zadni spoiler itd...

ovaj mali lip na gepeku se ne bi uklopio sa kacketom na soferci...prosto bi ga pojeo kacket.

to i ja kazem, lip i kacket nikako zajedno, ali kacket i M spojler moze. nekako mi je ne dovrsen sa lipom.

Link to post
Share on other sites

odlican odabir boje!!belo,arijevsko!!!samo mi nesto smeta kod zlatne boje na felnama,posto imas kontrast belo i ponegde crno,mozda da si i taj deofelne ofarbao u crno...znam da je to neki standard vec al po mom misljenju bi bilo bplje!!!sve ostalo...zavidim!!!

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.