e30 M3 by SCANER @ FREND :)


Recommended Posts

kolega moj dragi samo felge imaju cijenu ko pola auta sta smo platili a da ne govorim o podvozju cageru blatobranima bokovima rep gepek zadnja sajba sa ojacanjem M papirima samo to sracunati i usporediti sa cijenama na e bay dobije se visestruka cifra od 1700 eura

Link to post
Share on other sites

Vidi se da Gruja dobro zna koliko je to povoljno!!! :D

Stvarno sam iznenadjen, realno..., mislio sam da je placen minimum 4-5 evropskih hiljada!!! :(

Link to post
Share on other sites

Hehe znam, ali ne treba biti neki mozak da bi se ovo zakljucilo :D

Da ga je stavio na mobile.de on bi otisao za petaka u roku od odmah! S14 se ubaci, a ove cuning-sabaning plastike su toliko nebitna stvar...

Link to post
Share on other sites

Bolje da ne ulazimo u nemacko poimanje motoristike jer taj BMW koji u Nemackoj kosta 4-5 soma je najverovatnije redovno odrzavan, hranjen kvalitetnim benzinom i vozen po ravnim putevima.

Mozda je tih 1700 malo, mozda je moglo da bude manje, no ako je nesto bitno, jedan M3 je sacuvan od propadanja i nemam sumnji da je zavrsio u pravim rukama :D

Link to post
Share on other sites
Bolje da ne ulazimo u nemacko poimanje motoristike jer taj BMW koji u Nemackoj kosta 4-5 soma je najverovatnije redovno odrzavan, hranjen kvalitetnim benzinom i vozen po ravnim putevima.

Mozda je tih 1700 malo, mozda je moglo da bude manje, no ako je nesto bitno, jedan M3 je sacuvan od propadanja i nemam sumnji da je zavrsio u pravim rukama :D

to da je zavrsio u pravim rukama to mogu zivotom obecati da je istina jer za mene i kolegu nepostoji drugo auto koje bi vozali osim kockice i e21 a M3 je prica za sebe

a ja osobno godinama tragam za M kockicom i nemam financija da mogu kupiti neku iz njemacke od cca 10 000 eura a nista jeftinije od toga nikad nisam nasao tako da nam je ova uletila savrseno :( i sad idemo polako i temeljito veceras ubacim par slikica da vidite sta je to bilo :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

hehe dje iskopa tu sliku ;)

a auto je na kompletnom limarenju pjeskarenju kidanju varenju i svemu ostalome sad smo u fazi kupovine jos jedne m3 kocke za dijelova pa ce sve ici kako treba a ne zuri nam se i ovako imamo previse posla nemozemo stici nista uraditi a da to bude kvalitetno pa necemo ni da se zalijecemo a do tada ... masta nek radi svasta

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...