Recommended Posts

Evo da napisem sastav o mom autu. Uzeo sam ga pre oko mesec dana. Ovo mi je prvi auto, i zadovoljan sam skroz. Odma je palo i sredjivanje. Ubacena muzika, ceo se auto trese. Alpina R12, pojacalo infinity 1600w, Plejer Alpina. Xenoni. Zatamljeni sva stakla, soverka samo vrh. Stopaljka zatamljena, samo gornji deo. Ofarbane celjusti kocione. Ceo auto detaljno opran, unutrasnjost oprana dubinski. Stavljene nove patosnice za e36. milion sitnih stvarica... evo slika xenona. 8000k

http://img33.imageshack.us/gal.php?g=image574.jpg

evo slika prvog dana kad sam ga uzeo.

http://img188.imageshack.us/gal.php?g=1001664eim.jpg

naruceni ovi delovi iz amerike... treba da stignu za oko 2 nedelje. ponece ih drug.

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/92-98-BMW-3...d=p4506.c0.m245

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/92-98-BMW-E...d=p4506.c0.m245

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/92-98-BMW-E...d=p4506.c0.m245

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/BMW-E36-LED...d=p4506.c0.m245

trebam jos da odradim vozacevo sediste. kadica je na coskovima iscepana. to me nervira, a necu presvlake. moram da to presvucem. samo da nadjem isti materijal.

bice jos slika sutra, da uslikam po danu da se sve vidi lepo.

http://img197.imageshack.us/gal.php?g=1001681.jpg

sta kazete? ima li neki konstruktivan predlog?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kad budes slikao druze preko dana onda ce biti sigurno i komentara. Evo ja mogu da ti kazem nesto, te sitnice sto si narucio su ok i dobro ce da mu stoje, ako vec ides sve na smoked varijantu, onda kupi i crni gril napred. To sto si hteo da ofarbas stopaljke u crno tj. umesto narandzastog dela u crno-meni je licno to strasno ciganski, bolje skupi malo love pa uzmi fabricke zatamljene ili mozda sa crveno belom varijantom.

Takodje, te felne nikako nisu za njega, ne lice na nista, kao da su sa fiata nekog skinute, cak su i fabricke njegove lepse od tih.

To je moje licno i iskreno misljenje, sto ne znaci da sam ja u pravu jel tako? Cuces jos komentara pa na kraju polako rezimiraj i znaces sta dalje, pozdrav! B)

Link to post
Share on other sites

Pozdrav Zeljko,znaci sa SV-a i qvada presao si na BMW,odlicno.Nisam ni skontao da si mi ti prekljuce svirao kod garaze,kad su mu zatamnjena stakla pa se ne vidi ko vozi.Pregledaj malo forum pa mozda ti padne nesto na pamet oko sredjivanja.Inace kod nas naj bolje prolazi "fabrika" varijanta,malo //M3 delova nece skoditi i to je to.

Link to post
Share on other sites

b-m-w

nije da sam hteo da ofarbam, vec sam i ofarbao.

1001686e.jpg w3296.png

i niko mi nije rekao do sad da je ciganija, vec da je milion puta lepse. i meni se mnogo svidja.

a to za gril. i ja sam mislio da umesto niklovanog stavim crni. ili da ovaj moj predjem crnom bojom.

a sto se tice felni. istina. ni meni se ove ne svidjaju. stavicu neke 17ice ili 18ice. samo da dodje koja kinta jos....

Link to post
Share on other sites

za sta mu sluzi ovaj mali patrljak u donji desni ugao na braniku??daj slike interijera

ujedno slazem se sa ostalima za farbanje stopki i ostalo... nemoj da zuris sa sredjivanjem ,listaj malo vise forum ,gledaj slike pa dok ne sazri ono pravo i proradi tek onda pocni da ga sredjujes .bez ljutnje kako si poceo s'brda s'dola nece na kraju ninasta da lici ,obrvice su kratke i ne idu preko zmigavca ,uzeo bih na mom mestu original maglenke ili iste OR samo dimljene i zmigavce takodje(mislim na delove koje si porucio)jedino angel prstene bi zadrzao .No polako nacices pravi put pre ili kasnije u to ne sumnjam (jedino ako ostajes pri BMW-u u narednim god) ovo nemoj da shvatis kao zlonamerne kritike ,vec kao neke male dobronamerne korekcije a tvoje je dal ces da ih primenis ili odbacis .

srecno B)

Link to post
Share on other sites

tako je. ono je prikljucak za plin.

meni su ovi delovi sto sam porucio extra. nekako su mi svi u kompletu sa celim autom. kad se montiraju bice tek druga prica.

e sad. koje su dimenije alu felni najpogodnije. ja imam sad 15ke, sa ogromnim gumama. dal je 17, 18 ili 19 taman?

Link to post
Share on other sites

sto menjas te felne bas ce super da stoje uz te delove B)

a za vise informacija prelistaj malo forum pa ces videti sta ljudi stavljaju ,imas sve potrebne informacije cak i previse ,topice i programe za kalkulisanje standardne velicine u vecu,dimenzije rupa na tockovim i ET ,gume profili ,jotaza...sve su ti to bitne stavke kad kupujes felne .

koristi opciju SEARCH.

Link to post
Share on other sites
necu da koristim search. sta bi se onda pisalo po forumu kad bi svi tako koristili samo search?

poenta je u tome da bi nesto naucio usput , mahom te osnovne stvari mozes lako da nadjes pa ako ti nije nesto jasno prosiris diskusiju ili pitas,samim tim cinis vecini koja lista cita forum i koristi tu opciju da nadje informaciju i eventualno se ukljuci u diskusiju.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

evo da se javim malo u ovoj temi posle nekog vremena....

sta je sve radjeno nem pojma ni sam. ulgavnom sitnice i tako to... cekam jos uvek sminku iz amerike za bembaru tako da to ce biti slag na tortu. a za sad evo par slika. odradio sam mu dubinsko. presvukao ivice sedista vozacevog sto je bilo izderano, zadnje sediste po savu je popucalo pa je i to reseno, tapacirung na vozacevim vratima je landarao i to sam napravio, milion sitnih stvarcica... evo slike pa gledajte. dajte kritike i pozitivne komentare, pa da vidim sta dalje da radim. sad mi dosadno....

:blink:

1001812m.th.jpg

1001813r.th.jpg

1001814oh.th.jpg

1001815m.th.jpg

1001817v.th.jpg

1001821h.th.jpg

1001824i.th.jpg

1001827.th.jpg

1001828m.th.jpg

1001829w.th.jpg

1001830r.th.jpg

1001831v.th.jpg

1001833w.th.jpg

1001834i.th.jpg

1001836d.th.jpg

1001839t.th.jpg

1001840.th.jpg

1001841j.th.jpg

1001843dg.th.jpg

1001847.th.jpg

1001848d.th.jpg

1001851.th.jpg

1001852n.th.jpg

1001855b.th.jpg

1001856j.th.jpg

1001858h.th.jpg

1001859u.th.jpg

1001861.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Ovo sa felnama nikako ti nije trebalo... katastrofa..............

P.S. Beli zmigavci obavezno. Moje misljenje.

Link to post
Share on other sites

vidi ovako. vufer stoji kako stoji. znaci moram svako vece da ga izvadim iz gepeka, i ubacim u garazu. jer kod nas na Detelinari kradu sve zivo! i ne bih da rizikujem da mi cape preko noci vufer i ostale zajebancije. stoji kako stoji, gruva, rastura auto. to je najbitnije.

neonke na felnama.... hahahahahhaa! nisu to bre neonke. to su crvene trakice u koje uperis svetlo sijaju, kao pandurski prsluci.

babicu.

sta ti nije jasno?

Link to post
Share on other sites

U tom slucaju probaj da zasrafis pojacalo na kutiju , u tom slucaju ti sve ide komplet napolje odjednom. Mislim da ce lepse izgledati, a da mozda glupo pitanje, kad vec vadis woof, i stavljas ga u GARAZU ,zasto onda ne parkiras i auto unutra?

Link to post
Share on other sites

zato sto unutra stoji caletov pasat i atv. nemam mesta da uguram dva auta i atv. iovako su mi kenjali sto sam nadogradio garazu da ubacim atv.

Link to post
Share on other sites