StunterSM

E36 2.0 Coupe '95

Recommended Posts

Fino,fino lep kupe nema sta,jos mu zameni zadnje stopove da se slazu sa prednjim migavcima,mozda da gril masku i onu zicu ispod da ofarbas u crno i ko lutka.

Odlican kupe jos stopovi i to je to :)

Sve pohvale... Uz malo dorade reprezentativni primerak. Ono sto Djomla rekao i jos bocni zmigavci, rucica menjaca, i xenoni ako nemas. Cini mi se da ims Angel eyes, a ako ne i to.

Odlican,samo zadnje stopke promjeniti i ofarbaj ove mrezice na braniku u crno ili jos bolje nabavi one fabricke tunele u braniku.

Sve pohvale... Uz malo dorade reprezentativni primerak. Ono sto Djomla rekao i jos bocni zmigavci, rucica menjaca, i xenoni ako nemas. Cini mi se da ims Angel eyes, a ako ne i to.

Nju mi ne diraj, dao sam 50e za nju, sijaju brzine, jako se lepo uklapa :)

Treba sad jos jedan auspuh sa druge strane da ubacim, bele stopaljke i xenon. :)

lep primerak...sa dosta opreme...sve pohvale...

mrezice u crno obavezno.... ostalo je super :) eeeh kad se sjetim kako sam se lozio na ovaj SONY cd player, ovo je bas stari model i bio je nenormalno skup....

mrezice u crno obavezno.... ostalo je super :) eeeh kad se sjetim kako sam se lozio na ovaj SONY cd player, ovo je bas stari model i bio je nenormalno skup....

Extra je player, samo da mi je mp3 sanzer bilo bi jos bolje.. Btw, jel moze da se stavi mp3 sanzer??

Fino,fino :lol: još nisi oprao auto :P