E36 2.0 Coupe '95


Recommended Posts

  • Replies 221
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bice fotke samo da on stigne kod nas. U sredu idem po njega, vlasnik bio na moru, a ja mogu tek u sredu zbog svojih obaveza.. Mada drago mi je da je bukvalno ostao isti auto, niko nista nije skinuo sa njega niti dodao. Cak je i plin star 10 godina :D( on leti napolje)

Link to post
Share on other sites
31 minutes ago, Indorile said:

I odere te pre nego sto kazes ke :D

Moja preporuka Steva sa ledina, radi odlicno a cene nisu astronomske.

Meni kod Storelija ne smetaju cene ni malo. Skroz je korektan. Jedino sto mi smeta je sto ne mozes da dodjes na red IKADA ... jos plus ako pokusas da iskombinujes da ti auto zbog volana stoji minimalno :)

Mogu li da dobijem kontakt tog Steve sa Ledina? Cisto da vidim jel mogu sa njim brze da se iskombinujem. Imam za e36icu cuda Bozija da radim :D. Jako mi malo da bude "savrsen" po mojim standardima :)

Inace, sorry za off. Cim je opran, odma lepse izgleda! :D 

Link to post
Share on other sites

Volani okej, ali da uradi komplet sedista (sto je ovde i poenta) ide po 2 soma i jace (barem je toliko trazio par ljudi koje znam).

Mene su volan, komplet sedista (prednja i zadnja) i zadnja polica (koja je isla u stof neki a ne u kozu doduse) ispali 700e, slike imas kod mene u temi, a mozes(te) i da me zvrcnes(te) kad budes u prolazu pa da vidis uzivo.

Beracka 12 Ledine, Stevan - 064 493 21 56

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Pun ti je inbox pa moram ovde da te pitam :)

Secam se da si na 7mici stavljao deblje gume na opruge amortizera kako bi malo podigao auto. Zvao juce BMW Line, hteo i ja kod sebe na E46 da stavim deblje, i kazu da nema, samo standardne. Jedino ako znam broj od tih debljih. Kako si ti to trazio/narucio :) ?

Link to post
Share on other sites

Mislis da vec ne postoji taj adapter na autu ? Imam Eibach pro opruge, na fabrickim amortizerima, a amorte treba sad da menjam, pa sam mislio da mu stavim deblje odbojne gume na oprugama. Mozda je bolja opcija da mu sad stavim amortizere za M tech paket vesanja, ako pasu.

Link to post
Share on other sites

Ja samo da dodam da su se super pokazali amorti Kayaba  i Sax, pogotovo sto Blistein koji je ovde nije blizu evropskog, poljaci ga rade. Ja stavio Sax skoro sa oprugama i soljama, auto se ne moze prepoznati....

Link to post
Share on other sites

Unistili ste tako lepu temu sa glupavim amortizerima xD Kod mene se voze Bilstein B12 a vi o dizelima i Kayaba. Motka ce da radi :) Ubuduce kad vam neko treba otvorite temu zasebnu i tagujete nekog, ili ako tema vec postoji samo tag.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...