E36 2.0 Coupe '95


Recommended Posts

Jedina vedra strana toga (ako bude zabrane) je sto ces ustedeti pare za gorivo pa ces moci jos nesto da sredis na kolima :)

Upravo to, i moracu da sredim skuter, KONACNO, pa cu se sa njim svrckati.. Ali o5 pare od kazne bi otisle na kola, tako da mi je isto... :preved:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 221
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e to miki sine!

ovako izgleda mnogo kulturnije sa ovakvim stopovima, a ne onim ciganskim, lexus stajl.

super je to sve.

nego sta kad ja budem isao kod ZOTIMa da mi ugrade plin, da kazem ej nemoj ko kod mikija da mi napravis kupus od instalacije? ocu 10 meteri manje kablova...

Link to post
Share on other sites

sad gledam... otvori farove na onim kompcama, i ti niklovano ofarbaj mat crnim sprejom. bice mnogo bolje. slagace se sa maglenkama.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ajde ljudi mala pomoc oko felni.. Dosle i one na red, kod majstora su, vare se i poliraju.. Rekao sam mu da ispolira rub i srafove, ali rece on da ce mi za dz ispolirati one trouglove na srcu. E sad, posto i to polira da li da farbam srce u crno i ako u crno ide dal da stavim lakiranu crnu ili mat...? Ovako bi trebalo da izgleda sa crnim srcem(paint xD)

aezolympprintdd.jpg

Ili da ostavim svetlo sivo srce?

aez-olymp_print_dd.jpg

Link to post
Share on other sites

ja sam ti reko odma svetlo metalik sivo!

ovo sto si ti zamislio cigansko do jaja.

kad dolazis vise vamo? daj dodji do mene da ocistim onaj k***c leptir. obrtaji mi variraju jopet.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

ekstra je bmw kupio i ja takvog pre 10 dana samo 98 sesti mesec serija... top auto samo neznam kako slike da ubacim...     :e30:

Link to post
Share on other sites

miki je zavrsio karijeru sa bmwom.

menjao ga za r6 valentino rosi. limited edition. i moje felne su otisle sa njegovim bmweom... tako da ova tema moze komotno pod lock.

Link to post
Share on other sites