E36 2.0 Coupe '95


Recommended Posts

jebiga miki brate. ja imao na mom kupeu instalaciju i prekirace, a nisam imao sedista sa grejacima. moras da nadjes orig. prekidace sto idu tamo ispred rucice menjaca, i onda to sve povezati kako Bog zapoveda.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 221
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Plastike radim sa Black Chrome, ali prvo sa aktivnim samponom razredjenim da skinem one naslage sto su se godinama skupljale od cocpit sprejeva i sl.. Natopio sam ih sa black chrome, onda kad se osuse malo trljennje do bola da udji u plastiku i na kraju mleko za tablu sa nekim silikonom, pa se ne lepi prasina nego samo sklizne pa je posle dovoljna vlazna krpa i ponekad mleko da bi tabla ostala cista. Ovo sam uzeo da radim jer mi palo na pamet da menjam mikro filter kabine i ja otvorim kutiju kad ono KITA nema ga, sve je bilo puno prasine, pogotovo resetkice na ventilaciji a to mrzim! <_< Tako da sad vadim celu ventilaciju i sve plastike sto mogu, evo slika kako su ispale, znaci sad su kao nove, zao mi da ih stavljam u auto :D :D

15112010307.jpg

Jos moram da povezem zvucnike i visokotonce u vratima, uzeo sam magnat pojacalo 2x400w izlaz, dva kenwood-a nova 12", kutija, ove nedelje stizu pletene grane, poslao sam instrument tablu bori da uradi prstenove, babica cekam na angel eye's, xenone stavio i tako, radi se.. I do proleca treba da ga farbam jer mi se ne svidja kako je ofarban, fali laka+loseg kvaliteta lak i boja, zali boze para bacenih

Link to post
Share on other sites

Stavicu bele LED za kabinu i osvetljenje tablice, ali bi da mi ostane narandzasta instrument tabla, samo kazaljka da bude crvena... Neco jel imas jos folije?

Nemam nisam ja radio, vec prethodni vlasnik.

Link to post
Share on other sites

Pa ljudi ti napisali, odes u knjizaru za foliju, a u alone za nalepnicu. Ili se strpi do vikenda da ti sve posaljem.

Link to post
Share on other sites

Kupljeni novi bosh diskovi i plocice, tabla 90% odradjena, samo da mi stigne mali M znak i rucica M, pletne grane stigle, kupljeni dihtunzi, danas se sve montira :) Instalaciju kupio od Leona i to danas radim i jos neke stvari, valjda cu se setiti da slikam

24112010003.jpg201120100.jpg

Link to post
Share on other sites