E36 2.0 Coupe '95


Recommended Posts

  • Replies 221
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma desava se :D Posalji 2 ako imas :P I naravno nista slikao jer su mi ruke bile stalno prljave i masne, slikacu kako stoje crvena klesta na novim diskovima ;) :D Leon treba mi modul za grejace, ali prvo da otkrijem gde se nalazi tacno pa cu ti opisati, ne moze bez njega da ima 3 stepena grejanja, jbg

Link to post
Share on other sites

Svaka cast, danas sam video da su mi u autu ispale iz kutije oznake ///M. Javi se ako hoces, da ti ih sutra posaljem. Pozzzzzzzzz

Link to post
Share on other sites

Kod mene fabricki crejaci sedista imaju dva stepena ( i na coupe-u i na touring-u). TAko da neznam o koja tri stepena pricas. Nadji sliku toga sto ti treba i saljem ti za DZ.

Link to post
Share on other sites

Svejedno 2 stepena, ali bez tog sranja ne moze da se bira jacina.. <_< Drugar je ugradjivao sebi grejace pa cu da ga ispitam, samo da dodje iz bosne, sutra ce valjda. Pa cemo to sve kod njega da rasturimo da ti slikam sta je to tacno i gde se nalazi! Nemoj znakove da saljes, kad budem nesto jos uzimao poslaces mi, trebace mi pod krilo sledece nedelje verovatno

Link to post
Share on other sites

Sad sam zvao bosnu, kaze nema tog modula il ista vec, trebao si mi samo ostaviti zice izmedju prekidaca i dzekova onih, to je pola metra, ovako ne znam koja gde ide, sranje zesce! Ae u subotu posle podne ce on doci, ali neda da rasturamo auto, samo da premerimo unimerom koja gde ide kod njega, valjda cu uspeti da odradim nesto..

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...