E36 2.0 Coupe '95


Recommended Posts

brate jel ga prodajes ili ne? jel ga sredjujes do kraja ili ne? jel kupujes motor ili ne?

raskrsti jednom.

gagi ti imas obicna sedista. ovo su ti eMova original.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 221
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Brate prodajem, al necu da ga gledam ovako.. Sta ako sam stavio felne, ako ga ofarbam cena ide gore i to je to..

lep ti je auto...ostani dosledan sebi i svome ukusu , jer ti si taj koji ces ga voziti...a ostali zlobnici i manje zlobni..izvolite pazarite pa menajte ! poz !

Link to post
Share on other sites

Hhahahah, kao da sam negde video kupea ove boje sa ovakvim sedistima :D

ima isti ovakav u trstu...na prodaju...a cena , pa recimo , nije mi jasno kako inaj iz nisa prodaje auto za onako mala para (inace auto je sasvim ok...onaj iz nisa) ! poz !

Link to post
Share on other sites
  • 7 years later...

Ponovo moj, konacno. Bice update svega sto se radi. Farbanje, motorizacija(bice iznenadjenja), enterijer... :)Novina je da je popio malo vode iz neke barr na putu, tako sam ga uzeo. Enterijer unisten, spolja los ali bice tip top. Prodat je jer nisam imao novaca da ulazem tad u njega, sad imam i hocu :)

 

AiS8Fs.jpg

4CNCPp.jpg

Link to post
Share on other sites

Imam ja te migavce u firmi gde radim na lageru, ako nekog zanimaju cene i to nek me kontaktira u dm pa cu mu proveriti sutra koja je tacno cena. Inace srecno sa projektom, uz malo ljubavi bice ovo pravi djavo. Pozdrav!

Link to post
Share on other sites

Hvala :) 

Stigao i privremeni motor pre auta :) 2.5 sa vanosom bosch 413 struja. Bivsi 2.0 ce da se busi na 3.0, bregaste od s50 su porucene, pletena izduvna i tako neke sitnice cisto da se doda malo snage.

V3YlKd.jpg

Link to post
Share on other sites