8 i 9 jota 17ke na e36


Recommended Posts

Pa ovako:

Ova prva ti predstavlja auto sa slabim motorom i na takav auto ne bi trebalo da stavis velike i siroke felne tj. gume. Vidis kako puz ubrzava bolje od njega i jos se smeje...

A ova druga predstavlja auto sa jacim motorom i tu mozes da stavis vecu i siru gumu tj felnu i ne izgubis performanse...

A ova treca slika koja se sastoji od dve tackice i krivom linijom dole je smajlic. To se stavlja kad je nesto ili neko smesan. Ima ga i u opcijama kad pises poruku :) .Eto.

Nadam se da sam bio od pomoci. Slobodno pitaj ako ti jos nesto nije jasno, bas mi se crta :).

Pozdrav.

Link to post
Share on other sites

ja lepo pitam, a vi me tovarite ko da sam retard. bole me k***c. nemojte nista govoriti. ima normalnih ljudi. znaci lepo pitam, i odma ju brate, nja nja!!! odkud znam kako ide to sa tockovima, prvi put imam kola, ne upucen sam sasvim u sve to.

Link to post
Share on other sites

kako da se ne ljutim kad samo tovarenje i tovarenje. nijedan normalan komentar niko nije dao. svi voze bembare, pitam lepo koje svecice da kupim, koje ulje i koliko... odma neko kenjanje i tovarenje... al dobro, to valjda tako ide kad je neko nov, pa jos i ne zna.

Link to post
Share on other sites
... nijedan normalan komentar niko nije dao....

Ne mislim tako.. (sad ispadose budale ljudi koji su ti odgovarali) ....ne budi nestrpljiv i procitaj jos jednom komentare na ovu temu kao i na :

SLabo se vidi displej...

O Ksenonima...

O redovnom servisu ...

O potrosnji plina ...

O proveri AIR BAg-ova...

O jacem motoru....

I....jos jednom...nije Herpes nego je Hermes...trudi se da ne gresis u kucanju

Link to post
Share on other sites

Pa ako ti na prethodnoj strani nije objasnjeno, onda ne znam....jos imas i tabelu da izracunas koliko ce ti biti auto sporiji ili brzi ako variras dimenzije guma.

Sve u svemu, ko misli da zasluzujes da ti se pomogne, nek ti pomaze, ja necu vise.

Link to post
Share on other sites

Brate sad mislim da postajes extremno bezobrazan a to se ovde ne trpi,svi su se odrali objasnjavajuci a ti i dalje nista cak pocinjes da vredjas.Verujemo da ti je to prvi auto,i zelimo svi da ih imas na hiljade,ali ako pitas nesto,i njih 50 ti da odgovor onda to probaj da cenis,a ako postajes bezobrazan,logicno ti je da slede takvi odgovori od njih.

Nemoj se ljutiti samo se malo opusti i sve ce biti OK,i zapamti niko ovde tebe ne cima jer si nov vec samo zbog tvog ponasanja.

Zelim ti prijatan boravak na forumu

Link to post
Share on other sites

................. razumem da nece ici auto sa sirokim felnama, i sa velikim tockovima, i tacka! . AUS. ENDE!!!! dajte ljudi nemojte me jebati u zdrav mozak. koji vam je. opustite se vi malo.

Link to post
Share on other sites

Legendo, uzmes lepo 320, obujes mu 18-ice, najsiru gumu, mnogo lepse izgleda , a brzi si cak sekundu i ne boli te glava. :)

Salu na stranu: Stavi bre te 17, razlika je minimalna naspram onog sto pruzaju. Ukoliko ti se ne dopadne kojim slucajem, najlakse ces ih prodati, to je najtrazenija velicina!

Link to post
Share on other sites

Opusti se, rekao je Mariju-OVERCHARGE-u, posto covek radi sa felnama.

Ovde, kao i svuda, postoje i interne shale, nije svaki komentar tebi upucen. :(

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

gle motor je bio bomba pic pic (mislim na stanje motora), ali slab u pm tako da neke razlike u vuči nije bilo a išao je dobro. npr frend je imo 318i sa serijskim gumama a nije mogo ostavit na ubrzanju kad smo krenuli jedan iza drugog, bili smo tu negde... a potrošnja oko 4-5 litara porasla.. ako auto ubrzava do stotke za 13 ili 14 sek, ma daj, to ja neću primetit tu razliku

Link to post
Share on other sites
da li mogu ove dimenzije da se stave bez ikakvih prepravki na e36? i da li skodi necemu kad su zadnje sire gume od prednjih? da li se poveca potrosnja osetno, i smanju ubrzanje? a poveca stabilnost? da li ima razlike?

1.Mogu da se stave na e36 najnormalnije ukoliko je felna odgovarajuceg ET-a.

2.Skodi tvom trapu koji nije predvidjen da nosi taj tocak

3.Povecace ti se potrosnja

4.Smanjice ti se ubrzanje

5.Povecace se stabilnost

to je sve normalno i logicno u takvoj postavci stvari. mozes i ti da nosis u ruci 10 kila, mozes i 50, sa 10 kila ces moci brze da trcis nego sa 50, manje ces se umoriti sa 10 nego sa 50 isl...

tvoj auto za optimalne performanse mora nositi 15 felnu, nista vise. kad se pojavi ozbiljniji motor treba pogledati i malo ozbiljniji tocak, netreba po svaku cenu ici na velike tockove, po meni je to bacanje para ukoliko nema opravdanje u prakticnoj primeni. (estetika na stranu)

Nadam se da sam ti pomogao u odluci

Link to post
Share on other sites