Recommended Posts

:D :D :P

predjosmo i carobnu cifru od 300 ..... zasto kazem carobnu???? pa neka vrsta nase konkurencije ima par clanova vise od nas ..... mada su oni stigli do te cifre tokom godina rada ..... mi stigosmo za par meseci .... sto govori koliko se trudimo i sl..... ali opet za uspeh smo krivi svi mi ....

kao jedan od osnivaca kluba i foruma ........ hvala vam svima sto ste ovde i sto pruzate pomoc jedni drugima i ucestvujete u diskusijama i raspravama i malim svadjicama ..... jos niko nije banovan sa ovog foruma i nadam se da nece ni biti ...... hvala kicku i motorsportu sto se muce oko odrzavanja foruma i sajta , hvala supermoderatorima i podjednako hvala svima vama koji ovo citate......

Link to post
Share on other sites
  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:) :acute: :acute:

psajta , hvala supermoderatorima i podjednako hvala svima vama koji ovo citate......

e nema na cemu!!!!!!!! :acute:

Link to post
Share on other sites

evo i ja da se oglasim kao jedan od osnivaca foruma i kluba :acute: hvala svima sto ste tu, sto pomazete jedni drugima i davate savjete, da nema Vas ne bi bilo ni foruma :) uzivajte jer nas je svakim danom sve vise i vise :acute: pozz. od motorsport-a :acute:

Link to post
Share on other sites

tacno ....... samo dobra ekipa i to je to .....

Link to post
Share on other sites

tacno ....... samo dobra ekipa i to je to .....

upravo tako ;)

evo i ja jedan od 'starih' clanova/osnivaca da se zahvalim svima koi su se pridruzili ;) na konkurenciju i ne gledam odavno posto smo odmakli puno u svakom pogledu :big_boss:

i da se izvinem posto nisam bio toliko aktivan u zadnje vreme ali stacu posao me uhvatio pa jos lepo vreme uvjek napolju na motoru ili u autu ;)

Link to post
Share on other sites

opusteno miljane , ti si veteran kao i ja i jos neki ..... od samog pocetka si sa nama

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

:D :D :D

Link to post
Share on other sites

hvala hvala hvala

to recite kick-u i vanioni-ju

Link to post
Share on other sites

Ajde sto imamo toliko clanova koliko imamo to je i razumljivo za najbolji i auto klub u svakom smislu, ali sa ovolikim dnevnim brojem postova jos malo trebace nam main chat :D :D

Link to post
Share on other sites

hvala svima na aktivnom ucescu , najbolji ste

Link to post
Share on other sites

posecenost sajta i foruma je je jako velika , prijave za clanske karte stizu u ogromnom broju , kako od ucesnika foruma tako i od ljudi koji ovde nisu registrovani

Link to post
Share on other sites
Guest 10Sanja20

Evo šta kaže statistika čika Alexe....

www.bmwclubserbia.com se nalazi na mestu broj 157.220

graphqw1.png

www.bmwclubmontenegro.com se nalazi na mestu broj 1.357.148

graphgv7.png

www.bmwclub.org.yu - Zrenjanin se nalazi na mestu broj 2.339.256

graphfc8.png

BMW klub Srbija je juče, 31.10.2007. bio na 86.927 mestu posećenosti što je i više nego odlično.

Čestitam! :lol:

Link to post
Share on other sites

Evo šta kaže statistika čika Alexe....

BMW klub Srbija je juče, 31.10.2007. bio na 86.927 mestu posećenosti što je i više nego odlično.

Čestitam! :lol:

...vidi, vidi, imamo statisticara :D i to kakvog :) sjajne vesti za sve nas, hvala sanja...BMW Club Serbia RULLZ

Link to post
Share on other sites

bmw club - Zrenjanin se nalazi na mestu broj 2.339.256[/color]

graphfc8.png

sanja , bas si me oraspolozila.....

dobro se bre drze ovi zrenjaninci.......

Link to post
Share on other sites

sanja , bas si me oraspolozila.....

dobro se bre drze ovi zrenjaninci.......

...pracakaju se jos uvek koliko mogu, mada polako bi trebali da pocnu da prihvataju cinjenicu da su daleko od vodecih...

Link to post
Share on other sites