Recommended Posts

Evo da se predstavim. Posjedujem 525 tds iz '97. Shvatio sam da članovi foruma znaju o ovakvim automobilima mnogo više od mene, pa samim mojim predstavljanjem želim da ih stimulišem da me posavjetuju o čemu treba voditi računa i koje su slabe tačke ove petice. Pozdrav svim forumašima.

Link to post
Share on other sites

zahvaljujem na podršci. okačio bih slike, ali vjerujte mi da ne mogu da se snađem i ne vidim opciju insertovanja slike osim sa nekog sajta. dali na isti način mogu ponuditi adresu slike sa mog računara?

Link to post
Share on other sites

zahvaljujem na informacijama. morate priznati da je malo komplikovano, ali svakako nije veliki problem. evo sličice koja je, izvinjavam se na kvalitetu, rađena sa mobilnim aparatom. poslaću još fotosa ali malo kvalitetnijih. pozdrav

525tds03.jpg

Link to post
Share on other sites

jako lep primerak , zatamnjena stakla , vece felne , nizi profil guma ..... bruka bi mu leglo sve to

Link to post
Share on other sites

drago mi je sto vam se auto dopada. tacno je, iz PG sam. cim odradim malo kvalitetnije slicice rado cu vam poslati. imao sam dosta ulaganja ali se nadam da ce mi BMW vratiti. slika je sa starim MICHELIN PRIMACY gumama, a sada su na njemu potpuno nove CONTINENTAL PREMIUM CONTACT 2, 255-55-16.

sto se tice montenegroracing cluba, nedavno sam se registrovao i rado cu se javiti. Pozdrav svim forumasima, a posebno ljubiteljima BMW-a.

Link to post
Share on other sites

Nisam subjektivan ali E39 je za mene daleko najljepši BMW-ov model, doduše restilizovani iz 2001. godine. S obzirom da je prethodnik ostavio 16" felne iz navedene godine, ostale su sitnice. Nadam se da ću ga do godine predstaviti u novom ruhu.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 10 months later...

Doslo je do male promjene, doduse odavno ali nemah kad da se javim i reprezentujem novost. Zamjenio sam e39 sa e34 (M51 - dakle isti motor). Zadrzao sam samo felge, i naravno nesto novca.

Link to post
Share on other sites

prelepa e34, a i vidi se da je ocuvana :)

a zasto prelaz sa novijeg na stariji model?

Link to post
Share on other sites

I tebe je zbario e34 look?

Alal ti vera majstore, ili si imao pi*darije sa e39 ili si ipak e34 freak!

Svaka cast i nek' te sluzi.

Link to post
Share on other sites