Recommended Posts

Auto je bas u stanju kakvog ga je vlasnik opisao,dosta dobar primerak i osnova za uzivanciju za duze vreme

Link to post
Share on other sites
  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bice tip top naravno, nista drugo ne dolazi u obzir.. Planiram da ga vozim duze vreme i totalno ga sredim po svom ukusu, jedno po jedno, kako bude love.. Do proleca ce dobiti neke ozbiljne felne i nadam se bele stopke(sa belim migavcem)..

Sto se enterijera tice kupljen je sa oglasa na forumu, pa koga zanima neka vidi cenu tamo..

A evo jos jedne dopune.. Juce sam ceo dan menjao migavce, na kraju mi je komsija modifikovao jedan stari srafciger kako bi odsrafio levi migavac, jer je obicnim alatom bukvalno nemoguce.. Ili postoji neki laksi nacin koji ja ne znam.. Uglavnom evo par slicica, opet sa telefona, ali jbg..

15122009357.jpg

15122009350.jpg

15122009352.jpg

15122009353.jpg

15122009355.jpg

15122009356.jpg

Link to post
Share on other sites

NEZNAM ZASTO AL JA OSOBNO OKIDAM NA PETICE I ONE SU MI BOLNA RANA A OVA TVOJA KAMATARKA OPASNO IZGLEDA SVAKA CAST NA KUPNJI ZELIM TI MNOGO SRETNIH KM S NJOM I NARAVNO NEK BUDU BEZ PROBLEMA ODVOZENI UZIVAJ U TOM BLAGU STA GA IMAS I CUVAJ GA

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Upravo smo bili na obrenovackom da vidimo da li matorac moze da pokaze 220km/h, i nadmasio je ocekivanja..

225km/h, na ravnom sa nas dvojicom 2x100kg.. Kada bude vise pravca i kad budem sam, ne bi me cudilo da pokaze i 230..

maxspd.th.jpg

Mnogo gotivim svoj auto!!!

Link to post
Share on other sites

Nije neka slika, ali reko bih oko 2750-2800

2700rmp.th.jpg

Nece da mi uploaduje sliku nijednu sto sam sliko danas, samo ove dve.. A bas sam hteo da se pohvalim sa novim felnicama.. Potpuno drugi auto!

prvan.th.jpg

00dsc00065.th.jpg

Link to post
Share on other sites

auto je stvarno savrseno nemam rijeci :2u4pvecna8: koliko si platio ove felne? mislim da bi trebao ovu naljepnicu nazad da skines i da stavis neku diskretniju providnu SRB i to je to :angry2:

Link to post
Share on other sites

I meni su ove najlepse od 17ica, ali ipak za E34 ubedljivo najlepse felne su M-parallel, ali to nekom drugom prilikom sa nekim drugim motorom u kombinaciji.. Ovako mislim da mu je ovo prava mera.. Po ceo dan ga gledam, od kad sam ga kupio jedva sam cekao da mu montiram prave tockove, a u medjuvremenu (posebno preko zime) je svojim svakodnevnim zalaganjem i zasluzio iste.. Sledece sto dobija je neki lep dupli izduv i stopke kad nalete..

Link to post
Share on other sites

Nema sta, najbolji E34 ubedljivo, sve pohvale, samo jos: stopke, izduv, volan, maglenke, digitalni sat.. i bice Prava Bomba !! I ova voznja je odlicna matori !

Link to post
Share on other sites

Po meni bele stopke i maglenke, mogu malo stakla da se zamrace, izduv po zelji i ne dirati nista, nista, nista, :D A i nista da ne radis vise do j@j@ je :good:

Ma zavidim ti auto je brrrrr :lol:

Link to post
Share on other sites