E46 316ti Compact


Recommended Posts

S obziron da sam se nadavno registrovao, skromno predstavio i pomalo ucestvovao sa par postova u najboljem forumu u Srbiji, doslo je vreme da Vam od srca predstavim i mog danas kupljenog (skromnog) ljubimca. Nazalost slike ce biti tek sutra posto sam zbrisao od kise, bukvalno malopre dovezen, tacnije 18.09.2007. u 18:30h.

E46 316ti Compact 2002. godiste, presao 76.000km, 16-zoll alu BMW-ove, klima i sve ostale zezalice (nema kozu i cd), kupljen kao polovnjak kod Radulovica. Nije snagas ali mi je kao prvi BMW u mom vlasnistvu iste sekunde prirastao k srcu.

Slike sutra sa prvim zracima sunca B) Pozz

Link to post
Share on other sites
  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

aj pozuri , a bmw vrlolako prirasta za srce , svaki dan ces sve vise da ga volis

Link to post
Share on other sites

frontleftzp0.th.jpginteriorlc7.th.jpgbackuw5.th.jpgsidegv8.th.jpgfrontft0.th.jpg

... najzad uspeo da odradim slicice, slikane su mobilnim telefonom, nadam se da fino moze da se vidi sve sto treba B) ...

P.S. Momci, hvala Vam svima, Banjica - naravno voleo bih da upoznam najbrze ljude i najvece BMW entuzijaste u BG-u. Pozz

Link to post
Share on other sites

Prijatelju, odlican auto!! Super mu stoji ova boja, felnice a ima i dobru opremu!

A jos mi je draze sto mi je tako lep auto u komsiluku, koliko vidim ti si iz Ilije Stojadinovica?

Hvala puno komso B) Nisam u I. Stojadinovica, tu sam ga samo slikao posto mi drugar zivi u blizini u M. Zakica pa nam se taj parking onako usput ucinio najboljim za slikanje posto sam zurio da ih sto pre bacim ovde :D Inace ja sam u Ace Joksimovica, a des ti be...ako me snimis negde javi se, sviraj, lupaj...pozz

Link to post
Share on other sites

BMW E36 POWER hvala puno. Hvala svima, kritike su daleko pozitivnije nego sto sam se nadao. Jutros kad sam kretao na posao jedva sam ga odvezao od Zarkova do Banovog brda, isto tako ga i vratio. Neki mehanicar ga pogledao na kratko, al nije hteo nista da dira i tvrdi da radi na tri cilindra 101% a od servisa nista do ponedeljaka. Najzalije mi sto ne mogu na Banjicu u nedelju, al jbga tako ispalo B)

Link to post
Share on other sites

auuuuuu .... ja mislio neki tamo klasik standard kompakt .... ali ovo je carstvooooo.... svaka ti cast imolim te cuvaj ga kao malo vode na dlanu i obavezno dodji na banjicu sutra u 19h

Link to post
Share on other sites

auuuuuu .... ja mislio neki tamo klasik standard kompakt .... ali ovo je carstvooooo.... svaka ti cast imolim te cuvaj ga kao malo vode na dlanu i obavezno dodji na banjicu sutra u 19h

Vrlo rado bi dosao Dragance ali u gornjem postu mozes da vidis sta se desilo, najvise zalim sutra zbog Banjice jer sam jedva cekao da dodjem, al kao sto napisah gore, molim se bogu da su u pitanju svecice pa da sve zavrsim najranije u ponedeljak, ne mogu da verujem da su magarci u Radulovicu odradili servis, a da posle 70.000 predjenih km nisu zamenili svecice, opet kazem daj boze da je samo to, jer on ide, ali jako lose, muci se :pilot:, trese na leru, gusi se...uhhhhhh dodje mi da kukam sa njim zajedno. Plasim se da ga pentram gore na Banjicu sa 3 cilindra B)

P.S Hvala na pozitivnom misljenju, ima sitnica koje bi vremenom zamenio, ali otom potom, mora prvo finansijska injekcija :D

Link to post
Share on other sites

jedan savet ...... fuck off radulovic i bice sve ok

... thanks DRAGANCE, to i planiram, samo hocu da mi odradi ovo sto sad ima jer sam auto kupio kod njih pre 6 dana, 99% su svecice, sta drugo moze da bude, brate nov auto, dusa me boli, ima da odrade ovo o svom trosku i teram ih u tri lepe...sljam, mamu im j..., izvinjavam se svima, malo sam kivan...pozz kraljevi !!!

Link to post
Share on other sites

ostavi mi broj na pm i obavestavam te o svemu , nemoj se nerviras....

Link to post
Share on other sites