Recommended Posts

po meni su najgore universal i slap , obe su na konjarniku u blizini plavog mosta , kad god sipam tamo ,auto mi trosi mnoooogo

Link to post
Share on other sites
  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tako je to sa plinom haha k'o sto rece jedan debil iz kraja mozda sipaju vodu i u plin buhhaha

Ja gorivo sipam samo na OMV-u posto dok sam vozio yuga imao sam problem zbog nad*kanog motora pa su mi se culi ventili kad je losa corba, na OMV-u i na ELP-u recimo toga nije bilo, ponekad ali jedva, dok na ostalim sacuvaj Boze kao da sam pustio da se kruni kukuruz ispod haube, cuo se kao 45-ica , tako da kao sto vidite bolje da nam na pravite guzvu na OMV-u vi sa plinarama, ne valja im plin hhahahaah

Link to post
Share on other sites

Moram da prizanam da sam bio po prilicno izneneadjen Slapom,ranije sam obilazio to mesto kao da je prokleto,ali jednom me muka naterala da tu sipam i ocekujuci najgore doziveo sam savim suprotno ,auto je mnogo lepo radio,pa nisam bio lenj pa sam jos par puta sipao tamo i provalio da mi ne trosi nista vise nego kad sipam negde drugde tako da ja licno nemem lose iskustvo sa SLAPOM ali su zato pre dve godine na toj pumpi mom drugaru koji vozi Mecku sipali "vise plina nego sto moze da mu stane u bocu"

npr ako mu je boca od 60l baja sa pumpe mu je rakao da mu je sipao 70l :D B) :D ;) :pilot:

Link to post
Share on other sites

kod buvljaka ubedljivo najgori plin koji sam sipao.toliko je lose isao auto da sam mislio da je otislo nesto, a ortaku u rezervoar od 40l sipali 43l B)

ima dve pumpe kod buvljaka

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

ona pumpa ka kumodrazu , mislim da je venera , iz dana u dan sve gora i gora , bezite od nje

Link to post
Share on other sites

Ja sipao poslenja nekoliko puta plin na OMV i auto mi trosi 18l moracu da promenim pumpu da vidim da li je do plina ili do auta

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Jednom prilikom kada sam prolazio kroz Ub,sipao sam 30 l benzina na pumpi u samom centru,i kada sam usao u kola i dalje mi je pokazivao da je na rezervi.Pomislio sam da je riknuo pokazivac kolicine goriva,i krenem ja za Beograd,i posle 30 km,auto stane.Ne znam koja bese pumpa ali ako ikada na Ubu sipate gorivo,5 puta proverite kolicinu obavezno

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

da da luk oil i mol sto se tice benzina a gas na avia pumpama je sasvim ok,doduse pocece plin i na luk oilu uskoro pa cemo videti ...bar ce biti jeftiniji;)

Link to post
Share on other sites

Meni se nekako cini da mi je najbolje auto isao kada sam sipao na JP pumpama, pogotovo zmaj.

Secam se kada je jedan nas poznati casopis radio testove po pumpama. Znam da koje su god gorivo testirali da je EKO uvek bio najgori.

A koliko se i secam i mercedes za neka svoja vozila trazi da se sipa gorivo samo na 3 pumpe u srbiji. A od toga su dve ove kod zmaj.

Link to post
Share on other sites

samo da podelim svoje probleme vezane za gorivo. svaki put kada odem da sipam metan pogodite koja je procedura? kao prvo, moram da se spustim jedno 100 metara nize na plinaru iste firme kryo gas da svirnem nekome od momaka (vech me poznaju) na shta se ja o5 vracham gore i chekam minut 2 da se neko od njih popne gore. e kada se popnu na metansq stanicu, prvo odu do qchice i dok je otkljuchavaju obavezno me pitaju "jel mali nastavak kod tebe?" (to je neki qrac koji se zavrche na moj punjach kako bi on na njega prikachio pishtolj) na shta ja odgovaram uvek "daaa" i otvaram haubu... e onda kada dodje do aparata uzme drugi kljuch kojim otkljuchava sam pishtolj. ceo proces sipanja i ne traje mnogo ali me smara to shto moram da izadjem iz vozila da bih otvorio i zatvorio haubu.

postoji josh jedna stvar, nekada kada dolazim spazim neki auto kako je vech tamo i pomislim do jaja ne moram da silazim dole po njih i on sipa pa su momci vech tamo. sranje je u tome shto i pored 2 pishtolja smeju da sipaju samo na 1 pishtolj (nikako oba u isto vreme) a kao rezultat toga shto je neko pre mene sipao metan, meni umesto 10 kg stane recimo 7 kila. e to me strashno smori. kao moze, ali trebao bi da sachekam nekih 10ak minuta

Link to post
Share on other sites

U Jagodini...LUKOIL...za plin kod vatrogasne stanice(ne znam kako se zove,veoma malo mestasce) tu nikako!Onda Ozon ok je benzin ali plin nikako!

@DRAGANCE

Izvinjavam se.

Link to post
Share on other sites

steta sto smo takav narod .... samo bi da pisemo i pisemo i pisemo ....a ne znamo ni sta pisemo ..... procitajte naslov teme .... i podnaslov .... jel pise pohvala ili .... kritika ....uzas

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

evo da i ja nesto dodam na ovu temu sto se tice Sapca i okoline......prekjuce je moj komsa na omw pumpi u Sapcu na zaobilaznom sipao plin u njegovog audija jaje pozadi ima bocu od 70 litara i dosao je na plin na pumpu i kaze onome sipaj pun i otisao covek na kasu da plati kad ono 86 litara racu. Zove sefa pumpe kad ono dodje neki tip u sorcu i majici i kaze ne znam gospodine pumpa za plin je pre neki dan bazdarena. Tako da je svadja trajala duze malo i na kraju je covek platio ipak. Eto to je njegovo iskustvo, ja tamo jos nisam sipao gas nikada.

Inace pumpa golub na zaobilaznom putu oko Sapca ima dobar plin kako kad nekad dobar nekad los.

Inace po meni najbolji gas koji sam ikada nasuo u auto je u Sremskoj Mitrovici na izlasku prema rumi pumpa sa desne strane a kazu da je i pumpa na kamicku AMSJ snabdevena dobrim gasom

Link to post
Share on other sites

merni uredjaji na benz.pumpama su kao i svaki merni uredjaji mogu da se steluju da pokazuju manju ili vecu kolicinu.to sto je navodno sipano vise nego sto je zapremina rezervara je zapravo ukradena kolicina goriva.ja sam imao losa iskustva sa jugopetrolovom pumpom na izlazu iz bg-a kod laste.naime oni su u moj rezervar od kamiona sipali 300 litara i na tu kolicinu mi ukrali 50.to je bilo onog dana kada je pocelo bombardovanje.ja sam se zalio inspekciji ali nisu reagovali.kod mene u krusevcu ima jedan lik koji je do pre nekoliko godina stelovao te uredjaje pa je odjedamput napravio takvo bogatstvo da je otvorio svoju pumpu i sada se bavi prevozom goriva za ceo grad i ima avion.toliko o srpskom postenju.a sto se tice kvaliteta goriva on je katastrofalan.nemamo nikakvu organizaciju za zastitu potrosaca koja bi reagovala,a i kad bi reagovala mocnici bi joj zapusili usta.

Link to post
Share on other sites
Kad smo kod eko pumpi, primetih da mi boca za plin ima uvećan kapacitet kad sipam tamo a na dnu sam.

Kradu lopovi!

I meno se to 2 puta dešavalo. Boca od 55l, a stane 57-58l, a još sam na pumpu došao na plin. Od tada samo Jugopetol, a u inostanstvu OMV :preved: :preved: :preved:

Link to post
Share on other sites

Ovako pumpa za auto gas u auto-moto drustvu u Sapcu na kamicku provereno najbolja za gas u okolini Sapca po meni ( nisam sipao tng jos samo na ATAKO pumpi na obrenovackom putu tako da za nju ne znam) a evo i zasto nasuo sa u skoro praznu bocu(bilo u boci za mozda km-2) za 2000 dina gasa to je 37 litara a evo presao sam vec 435 km i tu je da nestane na jos neki km-dva znaci ispod 9 litara a to mi nije uspelo nikada pritom bilo je kombinovane voznje grad brdo otvoreno.

Link to post
Share on other sites

boki ...aj procitaj naslov molim te..... pa cu onda da se pravim kako se nisi zeznuo ....

Link to post
Share on other sites

sistem rada na benzinskoj pumpi, poslije lakat krivine na novosadskom auto putu, kod galenike, pored restorana savic,

ustaljena sema radnika, dolazis po plin, radnik ti prikljucuje crevo, KOLIKO, 2000, NE MENI NIKAKO UNUTRA, cim se okrenes i krenes, radnik za kasom gasi pumpu dok brojcanik napolju jos radi, prestanak rada se primeti cimanjem dovodnog creva usled prestanka pritiska, i nakon toga ako uzmes racun njima ostaje da uzmu gas koji su naplatili a nisu izdali, ili ako samo ostavis novac 2000, racun kucaju na pravi iznos i ostatak u kesu...

stoga ili vodite racuna tamo, ili je zaobidjite

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
sistem rada na benzinskoj pumpi, poslije lakat krivine na novosadskom auto putu, kod galenike, pored restorana savic,

ustaljena sema radnika, dolazis po plin, radnik ti prikljucuje crevo, KOLIKO, 2000, NE MENI NIKAKO UNUTRA, cim se okrenes i krenes, radnik za kasom gasi pumpu dok brojcanik napolju jos radi, prestanak rada se primeti cimanjem dovodnog creva usled prestanka pritiska, i nakon toga ako uzmes racun njima ostaje da uzmu gas koji su naplatili a nisu izdali, ili ako samo ostavis novac 2000, racun kucaju na pravi iznos i ostatak u kesu...

stoga ili vodite racuna tamo, ili je zaobidjite

Ja stojim uvek kada mi sipa pored auta, zato me i gledaju kao mentola mozda,ali mi bar ne ukradu. Plin je dosta dobar na toj pumpi. Jedino sto me smaralo je sto sam dugo cekao da se napuni,jer nisam hteo da punim na onoj brzopunjujucoj pumpi jer mi onda pune punu bocu.

Link to post
Share on other sites