Recommended Posts

bmw9ah6.jpg]E-34[/url]

Nadam se da se slika vidi, bice jos kasnije.

Auto je 535i, motor e-30 od 3000 kubika.

evo jos jedna, tek sad provaljujem kako se salju slike pa malo brljam.

bmw10wy3.jpg

By thorsten142, shot with 6288 at 2007-09-19

tek sam ga uzeo pre par dana, ima jos dosta da se radi ispod haube.

Link to post
Share on other sites

Jeste bio u skojevskom, pa u partizanskoj tj na okretnici 23-ke a sad je na ceraku, sve se vrti po komshiluku, mada sa ceraka moze da ode samo za nekih desetak godina i to u muzej automobila:)

Vidjacemo se na Banjici ali ima jos malo detalja da se sredi spolja. Sta mislite dali da mu zacrnim stopaljke i migavce sa onim sprejom?

bmw6qu4.th.jpg

Felne sam morao da mu promenim, stavio sam fabricke od E-39 tj225-60-15 posto je bivsi vlasnik sa ovim felnama na slici otisao na more i vratio se sa dva klobuka na gumama. Nisu za Srbiju.

Link to post
Share on other sites

Samo da ostane sto duze u komsiluku! Ove starije felne mu stoje bruka, znaci stvarno bruka, ja bi ih ostavio na tvom mestu pa polako preko rupa, uostalom u BGD-u je vecina ulica sredjena. Sto se tice stopaljki nemoj da ih prskas tim sprejom ni slucajno, meni licno je to ruzno. Probaj da nadjes negde stopaljke sa belim migavcima, taman da ih ukopis sa prednjim, ima da izgleda preterano.

P.S. Secam se dok se taj BMW radio, jedva sam cekao da ga zavrse da vidim kako ce da ispadne.

Link to post
Share on other sites

Ma djabe sto stoje bruka, decko mi trazio 800 eur za felne i da uzmem jos dve nove gume 300-400 eur..... mnogo je. U gang landu kompletne stopaljke sa belim migavcima su oko 200 eur, to ce da saceka malo. Video sam kod narodne banke u Kralja petra jedan 545I koji ima skroz providne stopaljke kao na Astri klassic, sa njima izgleda od pozadi kao da je 15 godina mladji, malo cu da potrazim takve neke mada sumnjam da ima kod nas da se nadju.

Odakle si ti Bmwroooom?

Link to post
Share on other sites

... ahahahaha, da ne veruje covek, BMWroooom evo nam jos jednog u kraju, svaka cast care. Ja ne bi prsako sprejem nista, nego kad dodjem do kesa menjacu za pravu stvar, ali ne uzimaj moje misljenje zdravo za gotovo, na kraju sam odlucujes, auto je samo tvoj :D ... pozz

p.s. sa tim felnama je kao boginja B)

Link to post
Share on other sites

Ja iz Skojevskog odakle je taj lepotan i potekao... Jebi ga za felne, u pravu si, stvarno je mnogo...

Ne znam da li ste provalili, ali drugar Thorsten nam je okacio slicicu na kojoj iznad kola pise SAMOPOSLUZIVANJE... Jel to znaci kad vidimo auto, sedaj i vozi??? B) :D :pilot:

P.S. Nedelja, Banjica, bilo bi lepo da dodjes...

Link to post
Share on other sites

jako lep auto , svaka cast na kupovini , odlicno si prosao , ostavi mi telefon na pm i ja te obavestavam o skupovima i slicno

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...