Recommended Posts

Svaki put kad sam za kompom uglavnom pratim nas forum ali u zadnje vreme mi se stvari odvijaju malo sporije nego sto ocekujem, s obzirom da je sve vise ljudi koji imaju internet mislim da bi se broj tema i poseta trebao uvecati.

Shodno tome ja mislim da BmwClubSerbia kao klub treba osmisliti i odstampati flajere i da se ti flajeri koji ne moraju biti skupi podele po gradovima nekim ozbiljnijim clanovima( koji nece loziti vatru s njima s obzirom da je pocetak grejne sezone :) ), koji ce dalje postaviti svakom BMW automobilu ispod brisaca, na taj nacin bi se masa ljudi informisala o nasim aktivnostima i ostalom.

Sto se tice finansiranja izrade flajera ,mislim da to treba odraditi na taj nacin sto ce svako ko moze i zeli dati onoliko kolko misli da je dovoljno,znaci bez obaveze. Moze se otvoriti tekuci racun na koji bi svi s foruma mogli uplatiti neku sicu, jer za flajere nije potrebno puno.

E sad nemojte poceti s tim da cekamo registraciju kluba, papire, ziro racun i ostalo, evo ja preuzimam dobar deo posla na mene.

Nadam se da se dobar deo forumasa slaze samnom i da ce ideja imati efekta.

Link to post
Share on other sites

Sama ideja ti je dobra, samo ja ne bih isao na to da se kaci po brisacima i deli po sanducicima (to ozbiljno smara ljude), vec kao sto si rekao, da se distribuira ozbiljnijim clanovima ili da se za distribuciju ostavi servisima i radnjama sa kojima klub ima saradnju, odakle bi ljudi to mogli da preuzmu.

Takodje, predlozio bih da to ne bude neki klasicni trash flajer A5 koji bi ljudi eventualno pogledali i bacili, vec neka fora sa preklopom u boji. Cena nebi bila nesto posebno veca.

Ja sam po struci graficki dizajner i, ako se svi dogovore, mogao bih da doprinesem :)

Link to post
Share on other sites