BMW CS (Zlooooooooooooooooo)


Recommended Posts

Mislim da se nismo najbolje razumeli :D Nikada necu voziti automobil, koji razmislja umesto mene, upravlja sam sobom umesto ja njime, a po najmanje da on vozi mene umesto ja njega. Pa meni se na vrh k... vec popeo ASC koji moram da iskljucujem pri svakom startovanju motora.

Ova 8-ica bi mi resila sve dileme po pitanju automobila :) , a da je CS tehnicko savrsenstvo ispred svog vremena - definitivno jeste i da li sam ponosan na BMWa jer ga je bas on izbacio - jesam, pa ko voli nek izvoli...pozz

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Iskreno receno, auto stvarno izgleda kao zlo! B) Samo cini mi se da se ovim gubi ona draz za obicnim, pravim bmw-om. Je*es ti to, sto kaze schnitzer, da on vozi mene, a ne ja njega! Sva `sreca` pa smo mi jos daleko od toga, pa cemo jos dugo voziti prave...

Link to post
Share on other sites

Al ova zadnja Alpina E38 :) :( quuquuuuuu mene majko, vozio bi ga samo nedeljom i palio kandilo u njemu :) B) uhhhhhhhhh!!! Ipak razumem Draganceta u vezi bubrega :) mislim...(delimicno)

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Kako ono bese u mercedesu se voze, a u BMW-u mi vozimo....

Pa ako je tako, Sto manje Elektronike!

Link to post
Share on other sites

POdrzavam ljude oko stavova. Iskreno ni meni nije nesto zapala za oko ( ne kazem da je ne bih vozio ), ali 850, 750 i 635 su moji lepotani.

Link to post
Share on other sites

Svi se mi odusevljavamo sa kolma iz svog doba. neki novi klinci ima da pakuju ove nove svemirske modele, a meni ce kockurine e30 , e28ice uvek biti na prvom mestu. Dobri stari bemvejci, iz vremena kad nije svaki dripac na ulici mogao da vozi bmw, kad se na ladu i stojadina cekalo u redu.

E30 - analogni auto u digitalnom vremenu - I LOVE IT :D

Link to post
Share on other sites

Verovatno ste svi videli do sada da je amere uhvatio neki retro fazon , mustang, novi kamaro SS, nesto sam razmisljao o takvoj sestici, ono fazon i linije 80-ih u novom mladom pakovanju,sta mislite o toj kombinaciji?

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 7 months later...
Kako ono bese u mercedesu se voze, a u BMW-u mi vozimo....

Pa ako je tako, Sto manje Elektronike!

Mocno izgleda spolja, a mene iskreno nerviraju uredjaji tipa: prati belu liniju, daje migavac, ubacuje u rikverc, sere ti dok vozis i slicno...

Ako znas da vozis ne treba ti robot vec automobil. Jos kad vidim da prave "okrugle automobile" e onda popiz...

Link to post
Share on other sites

Da, i ja se također slažem sa većinom da ovo nije ništa za mene..Definitivno auti starijih generacija tipa e36 ili e39, ali meni posebno dragi su još stariji tipovi BMW-a tipa e24, e28 ili čak ako se negdi da nać i e9, e10, e20...To su najbolji auti, nema puno elektronike, a i ako ima nije sve barem digitalno i nema pustih čipova, nego i pomoćnih mehaničkih djelova...Ja to volim zvat ''Stara elektrika'' :drinks:

Link to post
Share on other sites