Predsednicke limuzine......


Recommended Posts

treba, ali precednik koji se zalaze za swoju zemlju, i trudi da gradjanima bude ziwot bolji! inace nije to nista za "drzavu" ali za nas "obican narod" jeste, jer je sve to iz naseg dzepa placeno !

Ne mozes tako gledati,to je nista i za narod. Posto ako tebi neko da jedan evro a meni ne da,onda bi ja bio jako ljut. Kad celoj drzavi podelis 620.000e to je opet nista. E sad gledati i ono,kad bi na svemu ustedeli onda bi nesto i moglo,a onda se opet vracamo na ono da nemamo nista najbolje. Sve u svemu drzava je u krizi zestokoj i ne treba dalje pricati o politici. :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ne mozes tako gledati,to je nista i za narod. Posto ako tebi neko da jedan evro a meni ne da,onda bi ja bio jako ljut. Kad celoj drzavi podelis 620.000e to je opet nista. E sad gledati i ono,kad bi na svemu ustedeli onda bi nesto i moglo,a onda se opet vracamo na ono da nemamo nista najbolje. Sve u svemu drzava je u krizi zestokoj i ne treba dalje pricati o politici. :)

pa ti si prvi poceo da pametujes, jos u prvom postu. samo, ne vidim da ti je palo na pamet recimo da se 600k eura "spiska" u neku bolnicu... recimo..

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nije na državnicima i uopšte korisnicima da biraju svoj auto i nivo njegove zaštite, nego na službama koje se bave njihovim obezbedjenjem a koje to odredjuju na osnovu operativnih saznanja i procenjenog nivoa isloženosti riziku i mogućeg intenziteta potencijalih dejstava na njihove štićenike. Radio sam dugo vremena sa strancima izmedju ostalog i sa jedinicama i službama za lično obezbedjenje, ne biste verovali do kojih pojedinosti i detalja oni idu i kolika je nauka zapravo cela ta priča sa obezbedjenjem VIP osoba :)

Ne opravdavam ni najmanje trošenje 600 i kusur soma € za neku predsedničku limuzinu u državi gde su plate najniže u regionu i to u godini u kojoj je ista ta država izgubila najviše radnih mesta u regionu zbog svetske ekonomske krize. Ali nemojte misliti da je neko istog tog predsednika nešto pitao kad su odredjivali koliko bezbedan auto mu treba. A zašto je neko odlučio da njemu treba auto sa većim nivoom bezbednosti nego što ga ima britanski premijer, imao je razloga u to budite ubedjeni. Mogao je on naravno da odbije sve to kad ne bi bio svestan da (očigledno) postoje ozbiljne potencijalne opasnosti zbog kojih mu je takav auto i naručen. Koje su to opasnosti mislim da svako može da pretpostavi. Sve što bih rekao preko ovoga bilo bi politizovanje a tome nije mesto na ovom forumu, mada ruku na srce ni samo postojanje ovakve teme ja ne odobravam na ovom forumu jer osim politizovanja ne vidim čemu drugo služi. Moja dva centa...

Link to post
Share on other sites

Pa ti bi mogao i knjige da pises M54! Uvek rado procitam tvoje postove, ma kolko god bili dugacki... upravo to htedoh kazati, samo sam skrt na recima! xD opet ja i off... ;)

Link to post
Share on other sites

...mada ruku na srce ni samo postojanje ovakve teme ja ne odobravam na ovom forumu jer osim politizovanja ne vidim čemu drugo služi...

Ahaa..ok...:) za tvoju "ljubav" ucinila sam mali napor i izmenila iritirajuci podnaslov

Opsta preporuka svima nevezano za temu: uciniti mali napor i citati od pocetka a ne od kraja...ne dozvoliti da od drveta ne vidite shumu :)

Ko hoce ispolitizovace i temu o gajenju filadendrona na forumu ljubitelja biljaka....kao sto i na temu felni od 1000 eur ce se povesti pitanje prosecne plate itd...itd...

Tako da....mislim da ovo ne skodi.. :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 8 years later...

Godine su prosle, mi napredovali kao narod i drzava, samim tim i "nas" vozni park :)

( Khhhmmm... Jel' euro 6 ili spada u zagadjivace koji ce se uskoro naci na udaru? )

Ss-k9l-Ma-HR0c-Dov-L29j-ZG4u-ZXUva-W1h-Z

Edited by idekius
Link to post
Share on other sites