All Activity

This stream auto-updates     

1. Today
  2. Bmw e60 530da

Hvala na informaciji Послато са SM-G850F уз помоћ Тапатока
  3. E90 318/320d pocetna ulaganja

@dekisha Proveri dal ti je 320i 2.0 ili 2.2, mislim da je kod e46 320i u stvari 2200 kubika tako da ce ti registracija biti oko 60k Sto si izbacio dizelasa?
  4. Bmw e60 530da

U BGD lik pravi cepove za felne po meri, nzm gornji deo da li mora flat da bude ili moze da kopira original.
  5. BMW E90 320i M 2005

Da predstavim svoju masinu, BMW E90 320i 110kw 2005 presao 252000 pravih, kod mene je nesto vise od godinu dana i prezadovoljan sam sa njim, od ulaganja kada sam ga uzeo imao sam letnje gume, uzeo sam ih dosta povoljno GoodYear Eagle F1 235 45 R17 i servis... posle toga menjao sam mu jos i protokomer i svecice 4x, generalno je u odlicnom stanju, trap bez lufta, motor ne trosi ulje, u njega sipam 5w30, enterijer ocuvan kao prvog dana, nikada cigara upaljena u autu, od opreme unutra zadovoljavajuce, kozu sam imao u prethodnom autu sa sve grejacima i namerno nisam hteo... spolja u M paketu, auto ima mnogo jaci zvuk za 2.0 auspusi odradjeni profesionalno... u planu mi je da ga zatamnim, da namestim angel eyes, crkli mi markeri i jos par sitnica, bitno mi je da je mehanicki ispravan... sledeci planiram E60 najverovatnije 530d...
  6. Hladan ne pali

Treba da proveris da li imas struju na pumpi kad ne pali. Releji su osetljivi na nize temp kad su pri kraju
  7. Pozdrav iz VB

Pozdrav svima, zovem se Mirko iz Vrnjacke Banje sam, vozim BMW E90 320i 110kw 2005 nesto vise od godinu dana i maksimalno sam zadovoljan sa njim... nadam se lepom druzenju... 🍻🍻🍻 Slike stavljam u drugoj temi za predstavljanje
  8. Bmw e60 530da

Pa i mene se isto ne svidja kako mu stoji,tako da ili style 172 ili alpina tocak Послато са SM-G850F уз помоћ Тапатока
  9. Hladan ne pali

Moja greska, majstor mi juce rece da nije menjao benzinsku pumpu, bila je rec da bi mozda trebalo ali nije te su samo ciscene dizne i zamenjen ben. filter. E sada, sinoc sam sipao pun rezervoar benzina na drugoj pumpi nakon sto sam prethodno ispraznio svu kolicinu koju sam sipao na pomenutoj pumpi. Probudio se jutros u 3 sata, napolju 2 stepena, pada slaba kisa i hladan severac pa je osecaj kao da je -2 a ne plus. Mene kopa da li ce upaliti pa se dizem i odlazim do auta. Verglam ali nece da upali. Nov benzin a nece. DUBOKO SE IZVINJAVAM PRETHODNOJ PUMPI STO SAM JE BEZRAZLOZNO OKLEVETAO. Prebacujem sistem na gas i pokusavam paliti. Zaverglao i UPALIO. Radi na plin perfektno. Pustio ga dva-tri minuta na leru i ugasio. Sada palim na benzin ali nece. Vracam sistem na gas i upalim. Pustim ga da radi jos oko 5 min. i gasim. Ponovo pokusavam na benzin i gle cuda UPALIO. Radi perfektno sada i na benzinu. Nisam vise pametan sta je. Bio sam posumnjao i na svecice ( menjao sam ih proslog leta kada sam stavio i svih 6 novih bobina ). Nisu one problem jer ne bi palio ni na gas da jesu. Sumnjam sada na tu benzinsku pumpu. Moze li ona prouzrokovati ovakav pocetni kvar palenja jer ja u voznji nemam nikakvih problema. Auto vuce i ubrzava perfektno a sistem mi ne prijavljuje nikakvu gresku. Dodatni problem mi predstavlja sto guglam i nigde ne mogu pronaci nesto slicno opisano, kako kod nas tako i na stranim sajtovima. Ne ide mi se vise ni kod majstora jer daj probaj ovo probaj ono a uz to moram cekati po desetak dana na red jer je pretrpan sa poslom. Inace, zaista imam puno poverenja u njegovo postenje. Mislim bezgranicno postenje koje je danas veoma tesko pronaci. Najvise bih voleo ideju pa da odvrnem skinem i zavrnem sam jer toliko mogu.
  10. Yesterday
  11. Oglasi

ne valja mu smg
  12. Bmw e60 530da

Tocak je dobar i lep ali mu fale cepovi. Ako mene pitas, lepse mu je stajala prethodna felna. Ili nabaci cep ili menjaj felnu.
  13. Bmw e60 530da

Auto odlicno sluzi,pa je zasluzio novi tocak. Povoljno izlecese bbs rc 300 8.5j et13 Svi mi kazu da je dobar tocak, ali meni opet nije to to treba mu veci tocak tako da ce ovaj na prodaju brzo Послато са SM-G850F уз помоћ Тапатока
  14. Savet za kupovinu e60

To su ti motori od 120kw i 110kw (fleet edition) Послато са SM-G850F уз помоћ Тапатока
  15. maf senzor

Evo cisto nesto bzvz da to sve moze da radi. Danas je izmapiran auto, u sustini nista se tu posebno ne dobija osim sto se resis protokomera i njegove godine proizvodnje
  16. E90 318/320d pocetna ulaganja

@dekisha M52 bolji
  17. Nivo rashladne tecnosti E39

Pa, prosto je. Ohladio se motor i novi tecnosti je sada nizi pa onda i pokazuje ispod crte. Kada je zagrejan, onda bi nivo tecnosti trebalo da bude otprilike na vrhu boce. Kada si sipao tecnost nisi sipao dovoljno. Nista strasno. Zato se i saceka nakon zamene antifriza da se motor ohladi pa se proveri ponovo i doda po potrebi do nivoa KALT. Kazaljka ti nista ne pokazuje jer ipak imas dovoljno tecnosti, fali malko.
  18. Oglasi

Aha, steta, dobar je bio taj iz Kg, ne znam za taj na Vidikovcu Ovaj se jos uvek prodaje kod istog vlasnika https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/11238260/bmw-m3-smg Koliko dodje redovno odrzavanje za ovaj auto i tako to... ?
  19. Nivo rashladne tecnosti E39

Ajde da se nadovezem na postojecu temu, da ne otvaram novu, nadam se da se kolega nece ljutiti sto upadam.:) Radi se o M40 motoru 1.8i. Bio mi je procurio hladnjak i stalno je gubio tecnost. Neki dan stavim novi hladanjak, komplet sa bocom, naspem tecnosti do vrha, upalim auto(grijanje na max), odzracim sistem i na temostatu i na onom malom sarafcicu pored cepa od ekspanzione posude. Otvorio termostat, nivo tecnosti malo iznad oznake KALT. Super, ja zadovoljan ostavim auto, dodjem ujutro da provjerim, kad ono nivo tecnosti na prilicno ispod linije. Odvrnem onaj mali sarafcic pored cepa posude, podize se nivo iznad oznake. Sad sam i ja u dilemi je li to sad ok, ili nedje ima vazduha u sistemu, ili jos nedje pusta (pu, pu, daleko bilo)? Temperatura u voznji zakucana na pola, bez obzira na rezim voznje, grijanje odlicno. Hvala Pozdrav!
  20. pozdrav svima

pozdrav svima na forumu..zovem se dejan iz beograda sam..posedujem bmw e91 2006godina 318d 120ks..puno npozdrava..p.s.ako neko moze da napise mane i prednosti ovog modela bio bih puno zahvalan
  21. BMW 525 i 2009 automatik

ako saznas sta je javi mi
  22. BMW 525 i 2009 automatik

Kako to mislis u safe mode?
  23. BMW 525 i 2009 automatik

Kad tako uradim drugi put gas cimne bolje ... ma nije tako radio startan je bio kao zmaj das gas i poletis bukvalno
  24. BMW 525 i 2009 automatik

imam isto e60 sa istim motorom isto automatik, mislim da te razumem sve ali ne znam ni ja sta moze da bude. Meni je pumpa u menjacu ili ti vangler nov stavljen i menja ok brzine, ali imam utisak i ja da se malo ulenjio, kad ga stisnem u patos on poleti. Probaj dva put brzo da stisnes gas ali ne do kraja nego pred sam kikdaun, dva put brzo i reci mi sta se desi
  25. Oglasi

ima jos jedan takav na vidikovcu sa 1.8 ali nije na prodaju/ ista boja
  1. Load more activity