Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Iste su boje i banici...

Treba tu odraditi jos neke sitnice...Npr.ubaciti lajsne u ove crne kanale na bocnim plastikama,promeniti zadnje gume(idu nize ove su /65 silom prilika)zatamniti stakla,drugi volan,odraditi crno-belu kombinaciju eko koze i mebla u enterijeru i bele cajgere! Naravno,verovatno ce uskoro i 2,5 motor i pletenica na izduvu kao i podela auspuha od izduvne grane na dalje sa jos jednim sprot loncem,sa 2 izduva,na desnoj strani cisto da se zaokruzi!

To su neke moje ideje,a kada koliko finansije dozvole tako ce se i raditi! :preved: :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 3 months later...

Evo za mog drugara Nidzu....znam da sanja da ga ima iako nije brzi ali...

Igrao sam se malo sa zadnjim staklima :P :prankster2:

nazadmalabb6.th.jpgthpix.gif

sastranemalamp6.th.jpgthpix.gif

napredmalase1.th.jpgthpix.gif

zadnjimalafc6.th.jpgthpix.gif

prednjimalalc5.th.jpgthpix.gif

Treba da se odrade i prednja stakla ali nikako da uhvatim vreme a i da se postavi centralana i alarm...e tu treba uhvatiti Gadzu,valjda u nedelju,a posle ide na ugradnju K/N-a i malo stelovanja da bi se to uklopilo.Do zime bi trebalo da bude i enterijer uradjen a ostalo na prolece.... :) :P

Link to post
Share on other sites

Razmisljao ja vec o tome....i mene nerviraju ali trebam da provalim neku boju koja ce biti postojana na njima...Detalja nema preterano niti ih ja volim.Ovo sto je na njemu su ZENDER za kockicu i plastikarije me ne zanimaju... :) :P

Link to post
Share on other sites
gagi skidaj te obrvice krive su...

Jbg.od siline vetra se pokrivile :) ....sta cu kad ne ume da ide lagano :P :prankster2: A kako da ih skinem...posle cu morati Nidzi da spustim cenu koju treba da doplati za 20E,a to su ipak pare :P

Link to post
Share on other sites

Nesto se ne secam tih obrvica kada sam dolazio, ali mozda sam i corav.

Gagi, isti kao sto i bio, a i nema razloga da ista menjas kada je super, eventualno te lajsne oko prozora, po meni recimo crno, bas ono kontrast i nista vise da ne pipnes.

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Malo se radilo....resen je komplet prednji trap i sada ima 0mm lufta :diablo: resenje i luft u rucici menjaca ali mi je bilo nezgodno da slikam ispod auta,iz lezeceg polozaja :lol:

Naredna akcija,zadnji trap.....

stabilizator.jpg

sferni.jpg

Znaci zamenjeno:

-stabilizatori balans stangle

-sferni zglobovi

-manzetne...

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...
Gagi gde si uzimao manzetne za letvu i ja bi trbao da zamenim i po kojoj ceni .P.S. Vido sam te jedno vece na pumpi ali nisam bio siguran da si ti , inqce auto ti izgleda super. :prankster2:

Uz malo zakasnjenje.... Skoro sve sam uzimao u MOTUL-u,Obilicev Venac,manzetne 500 din

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

I jos malo radova....naravno,ne vide se...ali se cuju :)

spma0208.jpgw1024.png

Desilo se ti da su se pokidala dva brezona i to ne prilikom razvijanja vec onako.....a onda je tu pocelo propusta izduvne gasove i da se cuje bas ruzno

spma0204.jpgw1024.png

a onda je moralo da se pribegne opasnim metodama vadjenja brezona iz glave...inace....

spma0205.jpgw1024.png

spma0206.jpgw1024.png

Malo pogleda na izduvnu granu....

spma0202.jpgw1024.png

spma0203.jpgw1024.png

I konacno novi dihtung :)

spma0207.jpgw1024.png

Link to post
Share on other sites