Recommended Posts

Uclanio sam se u sve moguce forume ovog tipa iz ovog razloga i molim vas, prvenstveno poznavaoce BMW-a, da mi pomognu.

Imam bmw 330 xi, 2002 godiste, i jako sam zadovoljan masinom ali imam problem. Auto ima nestandardno mesto za CD player, u mom slucaju Cassete player. Hocu da stavim CD ali bilo koji standarni ne pokriva celo mesto a adapteri iz vezeg u manje su mi neskladni. Ako neko hoce da proda CD player iz svog BMW-a E46, ja bih dao kasetofon uz doplatu ili ako neko zna kako da dodjem do istog ili neceg prikladnog neka se javi na mail : [email protected], bicu jako zahvalan.

Unapred hvala !!!!!

Milan Loncarevic

Link to post
Share on other sites

Nije to toliki problem kakvim si ga ti predstavio, istu dilemu sam ja imao relativno skoro kad sam kupio auto, s tim sto jos nisam ni ja nista uradio po pitanju toga. Treba samo da potrazis male dodatne maskice, pogledaj ove slicice:

bmw9tc3.th.jpg[/img]

innenraumzu2.th.jpg

k4zfht4sbu9.th.jpg

p1050691rt2.th.jpg

p1050692th9.th.jpg

Cenim da to najlakse moze da se nadje po prodavnicama BMW opreme, a ako neko ima ovu plasticnu maskicu da prodaje ili zna gde bi mogla da se nadje neka baci postic ili na PM posto je i meni potrebna. Unapred zahvalan...Pozz

Link to post
Share on other sites

Ma znam za ovo al', kao sto rekoh, ne svidjaju mi se adapteri odnosno maskice oko uredjaja.

Ima li neko bolje resenje ?

Meni ne treba nista vise do audio player, 100000 diskova cu narezati ako treba, samo da je njegov original, ne bih da to izgleda kao da je "sklepano", ako me razumes ?

Hvala na tako brzom odgovoru ....

Link to post
Share on other sites

Ma znam za ovo al', kao sto rekoh, ne svidjaju mi se adapteri odnosno maskice oko uredjaja.

Ima li neko bolje resenje ?

Meni ne treba nista vise do audio player, 100000 diskova cu narezati ako treba, samo da je njegov original, ne bih da to izgleda kao da je "sklepano", ako me razumes ?

Hvala na tako brzom odgovoru ....

... kapiram te totalno, i ja sam picajzla za estetiku, kad sam kupovao auto pitao sam ljude koji rade u servisu kako menjati zbog te sirine, a decko mi kaze "mozes da uzmes fabricki ali je jako papreno", tako da nisam ni pitao za cenu...jbga, ja cu da potrazim tu maskicu, kao sto mozes da vidis jako dobro se uklapa i ne ruzi enterijer...pozz

P.S. Zaboravih za malo, poslednja, a mozda i najjednostavnija opcija je CD Charger u gepeku i resen problem...

Link to post
Share on other sites

Samo bih voleo da se raspitate, ipak je dobar deo vas vlasnik bmw-a duze nego ja.Ako neko zna nekoga ko prodaje bmw e46 2002 CD player, rado bih kupio. Ako neko ima sarzer moze da uzme ovaj kasetofon koji ja imam jer ima podrsku za sarzer tako da ne bi izgubio nista, samo bi dobio doplatu za taj CD jer ja nemam sarzer na koji bi vezao moj kasetofon. Unapred hvala svima [email protected]

Link to post
Share on other sites